Łączniki

Wkręty B.PRO FARMER PNH – mocowanie blach profilowanych

Wkręty FARMER PNH polskiej marki B.PRO to rozwiązanie świetnie sprawdzające się przy montażu blach. Dzięki temu, że są mniej widoczne niż typowe farmery, nadają się idealnie do montażu obróbek wszędzie tam, gdzie wkręt jest widoczny.

Główne cechy i zasada działania wkrętów B.PRO FARMER PNH

Wkręty B.PRO FARMER oznaczone symbolem PNH to nowoczesne produkty, nacechowane innowacyjnymi rozwiązaniami, zarówno jeżeli chodzi o materiał z jakiego są wykonane, jak też w kwestii wyglądu. Stal utwardzana, z jakiej są produkowane, została pokryta kolorem, który jest idealnie dopasowany do barwy pokrycia blachy profilowanej, a wykorzystanie technologii malowania proszkowego zapewniło trwałość powłoki podczas montażu oraz przez długi okres eksploatacji. Przemyślany kształt łba we wkrętach B.PRO FARMER PNH, wyposażonego w gniazdo TX, nadaje im estetycznego wyglądu w połączeniu z blachą, a także idealnie dopasowuje się do powierzchni elementu mocowanego. To doskonałe dopasowanie jest efektem specjalnej konstrukcji spodniej części łba, gdzie odpowiednio ukształtowany profil podkładki daje gwarancję szczelności.

Istotne jest też to, że uszczelka EPDM we wkrętach B.PRO FARMER PNH nie traci elastyczności w czasie okresu użytkowania, gdyż producent sięgnął po materiał bardzo wysokiej jakości o rekordowo długim okresie starzenia się oraz odporny na zmienne warunki atmosferyczne i promieniowanie UV. Co więcej, po zamontowaniu uszczelka sama wulkanizuje się na poszyciu blaszanym tworząc szczelne połączenie.

Zastosowanie i oferta rozmiarowa wkrętów B.PRO FARMER PNH

Tak jak wszystkie wkręty typu farmer, również i te przeznaczone są do mocowania blach, jednak z uwagi na ich wyjątkową estetykę idealnie sprawdzają się tam, gdzie powinny być wręcz niewidoczne, a więc w miejscach szczególnie wyeksponowanych na widok. Można też śmiało wykorzystywać je jako wkręty do podbitki z blachy. Zaproponowana przez producenta gama obejmuje rozmiary 4,8 x 35 oraz 4,8 x 20 dostępne w kolorystyce RAL określonej kodami 7024, 8017, 8004, 9005, 6020, 3009, 8019, 9006 oraz 7016. Wszystkie opakowania mieszczą po 200 sztuk z każdego wariantu.

Podsumowanie

Innowacyjne wkręty B.PRO FARMER PNH cechują nie tylko parametry opisane powyżej, ale również odporność na korozję według normy EN14592+A1:2012 EN1995-1-1 (Eurokod 5). Warto też podkreślić, że do zakupionych farmerów B.PRO nabywcy otrzymują dodatkowo uchwyt magnetyczny dla bezproblemowego i zarazem dokładnego ich wkręcania.

B.PRO FASTENING Sp. z o.o.
ul. Słoneczna 116A, Stara Iwiczna 05-500 Piaseczno
tel. +48 22 715 99 99
e-mail: biuro@bpro.pl
www.bpro.pl

5/5 - (4 votes)

Data publikacji: 11 listopada, 2022

Autor:

5/5 - (4 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Jolene
    poniedziałek, 28 listopada, 2022

    Potrzebuje takie w kolorze srebrnym.

Podobne artykuły