Uchylono-obrotowe okna dachowe odporne na wilgoć

 

W pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności potrzebne są dopasowane rozwiązania, takie jak okna aluminiowo-tworzywowe o konstrukcji uchylno-obrotowej firmy Fakro.

Okna wykonane są z wielokomorowych profili PVC i wzmocnione wewnątrz ocynkowanymi, stalowymi rdzeniami. Dostępne są nie tylko w kolorze białym, ale także w kolorze okleiny złoty dąb lub sosna. Są trwałe, odporne na wilgoć i korozję oraz zmienne czynniki atmosferyczne. Wielką zaletą jest ograniczona do minimum konieczność konserwacji. Aluminiowo – tworzywowe okno dachowe PPP-V preSelect® posiada dwie oddzielone od siebie funkcje otwierania skrzydła: uchylną oraz obrotową. Funkcja uchylna zapewnia stabilność oraz zwiększa bezpieczeństwo użytkowania. Zakres uchyłu od 0 – 35° umożliwia łatwe podejście do krawędzi otwartego okna, zwiększając przestrzeń użytkową pomieszczenia oraz zapewnia nieograniczony widok na zewnątrz.

Funkcja obrotowa do 180° stosowana jest do mycia zewnętrznej szyby czy zakładania markizy. Nowatorski system okuć gwarantuje realizację tylko jednego sposobu otwierania oraz pełną stabilność skrzydła, bez względu na wybraną funkcję. Zmianę sposobu otwierania umożliwia przełącznik preSelect umieszczony w połowie wysokości ościeżnicy – dostępny po otwarciu skrzydła. Klamka umieszczona w dolnej części skrzydła zapewnia wygodną obsługę okna. Okno ma podwyższoną odporność na włamanie dzięki systemowi wzmocnienia konstrukcji topSafe. Wyposażone jest też w wydajny nawiewnik V35.

Data utworzenia: 31.01.2013


dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Podobne artykuły