Cieśla

Ciesielstwo Paweł Magiera: solidność i profesjonalizm aż po dach!

Dach. Czasami nawet nie widać go z pozycji przechodnia, a jednak jest jednym z najważniejszych elementów budynku. Budowę konstrukcji dachu, jego krycie i remonty należy powierzać wyłącznie firmom z dużym doświadczeniem, cieszącym się dobrą opinią i posiadającym niezbędne do pracy narzędzia. W ich gronie znajduje się firma Ciesielstwo Paweł Magiera, działająca na terenie województw małopolskiego i śląskiego.

Pasja, a dopiero później praca

Dla właściciela firmy, Pawła Magiery, dekarstwo to pasja, a nie tylko praca. A że dobrzy fachowcy przyciągają innych dobrych fachowców – dachy wykonywane przez tę firmę są w doskonałych rękach pracowników, wyposażonych w odpowiednią branżową wiedzę, uprawnienia a także narzędzia niezbędne do profesjonalnego wykonania każdego powierzonego im zadania, w tym także dźwigów, które znacznie usprawniają i skracają proces budowy. O tym, że warto jeszcze szerzej rozwinąć zawodowe skrzydła Paweł Magiera zdecydował najpierw w 2020 roku, kiedy zakupił swój pierwszy dźwig K 20-30. W październiku tego roku jego flota uzupełniona została o nowszy model – K 21-31. To znak, że firma idzie z duchem czasu, inwestując w nowoczesne narzędzia i technologie.

Zestaw narzędzi i zestaw wartości

Nie wszystkie osoby, które znajdują się obecnie na rynku pracy wiedzą bądź pamiętają, czym jest etos pracy. To takie piękne pojęcie, które odnosi się do zestawu wartości, przekonań i norm, kształtujących postawy i podejście do pracy. To filozofia, która wyznacza kierunek działań zawodowych i określa gotowość do poświęceń, samodyscypliny i zaangażowania w wykonywaniu obowiązków.
Wartości zawarte w etosie pracy obejmują takie cechy, jak rzetelność, uczciwość, dążenie do doskonałości, sumienność, odpowiedzialność oraz gotowość do ciężkiej pracy. Etos pracy to także szacunek do innych ludzi i do ich wysiłku, współpraca, lojalność wobec pracodawcy oraz dążenie do ciągłego rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności.
Ten opis jest skrupulatnie zebranym zestawem wartości przyświecających firmie Pawła Magiery.

Bogata oferta usług

Większość inwestorów woli (oj, długo można by się było rozpisywać o plusach takiego rozwiązania), by jedna firma wykonała szereg czynności budowlanych. W skrócie: łatwiej o identyfikację obszaru odpowiedzialności, a poza tym skoro znalazło się dobrego wykonawcę, warto trzymać go i nie wypuszczać. Z kolejnym nigdy nie wiadomo jak będzie.
Na liście usług oferowanych przez Pawła Magierę znajdują się m.in. budowa nowych dachów – od projektu do realizacji, remonty dachów – odświeżenie i naprawa istniejących konstrukcji, wykonywanie więźb dachowych – solidnie, jak powinno to być w przypadku każdego dachu, kładzenie pokryć dachowych, m.in. z dachówki ceramicznej, blachodachówki, blachy trapezowej, blachy falistej, gontu bitumicznego, papy termozgrzewalnej i blachy na rąbek stojący. Warto dodać, że obróbki blacharskie wykonywane przez zespół Pawła Magiery charakteryzują się dbałością o detale i estetykę.

Uzupełnieniem oferty usług firmy jest montaż okien dachowych, a także budowa od podstaw altan, wiat i domków letniskowych – o których już teraz warto myśleć, planując przyszłoroczny wypoczynek.
Firma Ciesielstwo Paweł Magiera zapewnia indywidualną wycenę dla każdego klienta, stosując cenne zasady uczciwości i transparentności

Więcej informacji o ofercie znaleźć można na stronie www.dobryciesla.pl

Kontakt do firmy Ciesielstwo Paweł Magiera:
ul. Jawornicka 10c, 34-120 Targanice
tel. +48 889 223 170
e-mail: pawelciesla13@wp.pl


Data publikacji: 20 lutego, 2024

Autor:Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły