Warsztat

Czym wyróżniają się drabiny Krause?

drabiny

Prace na wysokościach są klasyfikowane jako ryzykowne. Należy się do nich odpowiednio przygotować. Kluczową rolę w tym procesie odgrywa dobór profesjonalnej drabiny, a także akcesoriów ułatwiających pracę. Ważne, aby dobrać produkt, który nie tylko spełni podstawowe oczekiwania, ale będzie wytrzymały i bezpieczny. Na rynku dostępnych jest wiele marek, jedną z nich jest Krause. Czym wyróżnia się spośród innych? Dlaczego warto zaufać temu producentowi? Poniższy artykuł stanowi odpowiedź na te pytania.

Zaufanie 

Przedsiębiorstwo Krause na rynku istnieje od roku 1900. Ponad stuletnia obecność niemieckiej firmy na rynku, jest potwierdzeniem tego, że marka jest solidna i do tej pory zaufało jej wielu Klientów. Produkty są sprzedawane zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej. W ofercie znajdziemy nie tylko drabiny, ale także akcesoria, dzięki którym nasze bezpieczeństwo i komfort pracy znacznie się podniesie. Krause to nie tylko dobry produkt, ale także  innowacja, która wyznacza nowe standardy na rynku budowlanym. 

Bezpieczeństwo

Ze względu na dużą ryzykowność prac na wysokościach, produkty powinny spełniać europejskie  wymogi bezpieczeństwa. Drabiny aluminiowe Krause posiadają certyfikaty międzynarodowych instytucji kontrolujących bezpieczeństwo, które są gwarancją tego, że spełnione zostały normy EN-131-1 i EN 131-1-2. W każdej drabinie istnieje możliwość wymiany części, które są najbardziej narażone na eksploatację i zniszczenia. Wiele modeli posiada specjalne ulepszenia, jak np. system zapadkowy AutoSnap, który zapobiega rozsunięciu się drabiny podczas jej używania. Prace z wykorzystaniem drabin Krause to gwarancja bezpieczeństwa i bezawaryjności, co jest bardzo ważne w tego typu pracach. 

Duży wybór

Marka jest skierowana do wszystkich. Produkty, które oferuje Krause są podzielone na kategorie — profesjonalne, półprofesjonalne oraz te do użytku w warunkach domowych. W ofercie znajdują się zarówno podstawowe drabiny przystawne, jednostronne, dwustronne, jak i te wysuwane  trzyczęściowe oraz strażackie.  Nie brakuje produktów uniwersalnych, które idealnie sprawdzają się wśród Klientów indywidualnych i pozwalają na dopasowanie do własnych potrzeb w domu czy ogrodzie. 

Drabina to produkt, który ma nie tylko umożliwić dostanie się m.in. na dach, ale przede wszystkim ma gwarantować bezpieczeństwo i być trwały. Niemiecka firma Krause to połączenie tych trzech głównych elementów. Spośród drabin dostępnych na rynku, to właśnie one cieszą się niesłabnącą popularnością.

5/5 - (26 głosów)

Data publikacji: 30 lipca, 2021

5/5 - (26 głosów)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Jan
    środa, 4 sierpnia, 2021

    O tym jak ważna jest dobra drabina przekonałem się, gdy przeprowadziłem się do własnego domu. Mam już więc komplet drabin od małej do dużej 3 elementowej. Bez tej ostatniej nie miałbym szans na czyszczenie i konserwację rynien itp zabiegów nie mówiąc już o pracach w ogrodzie przy drzewach. Porządna stabilna i pewna drabina to podstawa. Drewniana zbijana z byle czego jest passe i odeszła do lamusa. Krause to jeden z liderów tego rynku i mam zaszczyt takową posiadać.

Podobne artykuły