Akcesoria dachowe

Dachówki świetlikowe – korzystaj z naturalnego światła

Życie w zgodzie z naturą ma swoje ekonomiczne uzasadnienie. Dzięki temu w dobie kryzysu można nieco zaoszczędzić. Między innymi dlatego warto zamienić elektryczne oświetlenie na naturalne. Dachówki świetlikowe Prismax® doświetlą nie tylko poddasze ale również taras czy pomieszczenie gospodarcze.

Wystarczy zamienić kilka zwykłych dachówek na przezroczyste, aby zyskać efekt doświetlenia wszelkich pomieszczeń, które nie wymagają docieplenia. To prosty i niezwykle skuteczny sposób godny wykorzystania na werandach czy pomieszczeniach gospodarczych. Tańszy od zamontowania dodatkowego okna, a efekt porównywalny.
– Dachówki świetlikowe Prismax® produkowane są w bogatej gamie rozmiarów i kształtów dlatego można je dopasować do niemalże wszystkich rodzajów dachówek dostępnych na rynku – mówi Przemysłw Skibiński, Key Account Manager/Technical Manager Klöber-HPi – są one wykonane z wysokiej jakości tworzywa PMMA i gwarantują przepuszczalność światła prawie w 100%, przy tym są bardzo wytrzymałe i odporne na starzenie.

Co niezwykle istotne, dachówki świetlikowe nie wymagają szczególnej konserwacji, a ich instalacja nie przysparza specjalnych problemów. Można je montować punktowo lub pokryć nimi większą część powierzchni. Wystarczy uruchomić swoją wyobraźnię i zaaranżować zadaszenie zgodnie z własną estetyką i funkcjonalnością. Jak widać zamiana sztucznego oświetlenia na naturalne, to nie tylko oszczędność i ekologia ale może też stanowić element dekoracyjny naszego domu.

Więcej szczegółów na www.kloeber.pl

ASZ


Data publikacji: 22 lipca, 2013

Autor:Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły