Warsztat

Delta – Sprawdzony producent rusztowań i szalunków

Prace budowlane, niezależnie od skali przedsięwzięcia, wymagają od nas wykorzystania sprawdzonych systemów, ułatwiające czynności remontowo-modernizacyjne. Jeżeli chcemy uzyskać najwyższą jakość konstrukcji oraz zapewnić naszym pracownikom komfort i bezpieczeństwo pracy, powinniśmy sięgnąć po systemy od sprawdzonego producenta. W przypadku rusztowań i szalunków nie musimy daleko szukać – Delta, będąca polskim wytwórcą systemów budowlanych, od lat zaopatruje place budowy w najwyższej klasy konstrukcje. 

Bezpieczne rusztowanie Delta

Wszystkie systemy budowlane Delta powstają z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. W ofercie znajdziemy rusztowania elewacyjne, modułowe, jezdne, wiszące, wolnostojące, konstrukcje reklamowe oraz wiele innych. Zastosowanie wysokiej klasy materiałów oraz najnowszych technologii konstrukcyjnych sprawia, że systemy te są doceniane nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Czym wyróżniają się rusztowania Delta?

Cechą charakterystyczną tych systemów jest połączenie wyjątkowej wytrzymałości ze stosunkowo niską wagą. Dzięki temu rusztowania Delta są bezproblemowe w instalacji oraz łatwe w transporcie. Ponadto, są one projektowane z myślą o zachowaniu wszelkich standardów bezpieczeństwa, które są niezwykle ważne podczas wykonywania prac na wysokości. 

Pracownicy firmy Delta są odpowiednio przeszkoleni oraz posiadają wszelkie wymagane uprawnienia, które są konieczne do montażu rusztowań. Powierzając im to zadanie, mamy pewność, że osoby wykorzystujące te konstrukcje będą mogły bez obaw wykonywać swoje obowiązki na budowie. 

Szalunki dostosowane do Twoich potrzeb

Wykonywanie betonowej wylewki pod konstrukcje wymaga zastosowania solidnej ramy, która utrzyma materiały wykorzystywane w procesie budowy aż do momentu ich całkowitego zastygnięcia. To właśnie szalunki stanowią idealną formę, używaną do tworzenia zbrojeń oraz innych elementów budowli. W zależności od potrzeb stosuje się odpowiedni rodzaj szalunku.

Delta jest producentem szalunków, które są wykorzystywane zarówno przez osoby prywatne czy niewielkie firmy, jak i znanych deweloperów. Klienci zaufali systemom Delta, ponieważ odznaczają się one wysoką jakością oraz posiadają wszelkie wymagane certyfikaty, potwierdzające bezpieczeństwo ich wykorzystania. Niezależnie od tego, czy chcemy stworzyć fundamenty czy też strop budynku, szalunki Delta sprawdzą się do tego celu perfekcyjnie. 

Solidne konstrukcje reklamowe Delta

Reklamy wielkoformatowe to nasza codzienność. Spotykamy je w drodze do szkoły, pracy czy podczas wakacyjnych wyjazdów. Nie każdy jednak wie, że aby konstrukcje reklamowe były wytrzymałe oraz  aby dobrze znosiły negatywne warunki atmosferyczne, powinny być wykonane z odpowiednich materiałów, przy zachowaniu właściwych technik montażu. Kluczem odpowiedniej stabilności tego wyjątkowego rodzaju rusztowania, jakim są konstrukcje reklamowe, jest balastowanie, które pozwala uniknąć przewrócenia się systemu. Powierzając produkcję oraz montaż konstrukcji reklamowych sprawdzonemu producentowi nie musimy martwić się o bezpieczeństwo naszych działań promocyjnych. 


Data publikacji: 21 września, 2022

Autor:Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły