CIEŚLA na prefabrykacji Belgia / OD ZARAZ!!!

Monikarekrut
Posty:1
Rejestracja:pt wrz 20, 2019 7:35 am

Post autor: Monikarekrut » pt wrz 20, 2019 7:38 am

CIEŚLA SZALUNKOWY NA PREFABRYKACJI

Miejsce Pracy: Belgia - Antwerpia

Opis stanowiska:
Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało sprawne odczytanie rysunku technicznego, przygotowanie formy na stole lub profilu, mocowanie elementów zbrojeniowych uprzednio przygotowanych przez dział zbrojeń, zabezpieczenie form i przygotowanie ich do zalania betonem.

Wymagania:
- Doświadczenie jako cieśla w zakładzie prefabrykacji,
- Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
- VCA - mile widziane,
- Znajomość j. angielskiego - mile widziana,
- Prawo jazdy kat.B - mile widziane,
- Samodzielność i pracowitość.

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Bezpłatne zakwaterowanie oraz ubezpieczenie,
- Transport z zakwaterowania do miejsca pracy,
- Tygodniowy system wypłat,
- Możliwość długotrwałej współpracy,

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny - +48 728 904 422.

ODPOWIEDZ
cron