Praca dla Cieśli Szalunkowych - Holandia / Niemcy / Austra - 15,89 Euro Brutto

Piotr20201
Posty:1
Rejestracja:pt lip 10, 2020 5:37 pm

Post autor: Piotr20201 » pt lip 10, 2020 5:50 pm

Dla jednej z dynamicznie rozwijających się firm budowlanych w Polsce oraz oferującej najatrakcyjniejsze i stabilne warunki zatrudnienia oraz realną szansę na rozwój w strukturach firmy, poszukujemy pracowników - osób posiadających kwalifikacje zawodowe oraz chęć do pracy.

Termin wyjazdu: w ciągu 21 lub od zaraz !

Lokalizacja: Niemcy – Norymberga / Holandia – Amsterdam / Austria-Wiedeń

Stanowisko: Cieśla Szalunkowy

Zakres obowiązków na wyżej wymienionym stanowisku:

• wykonywanie szalunków pod konstrukcje betonowe,

• montaż / demontaż szalunków tradycyjnych i systemowych Peri, Doka lub podobnych,

• betonowanie - praca w oparciu o rysunek techniczny,

• ponadto wykonywanie innych zleconych prac ogólnobudowlanych,

Oczekujemy:

• odpowiedzialności i konsekwencji w działaniu,

• umiejętność pracy samodzielnie oraz w grupie,

• umiejętności czytania rysunku technicznego,

• wiedzy i doświadczenia z zakresu prac ciesielskich i betoniarskich,

• minimum 2 letniego udokumentowanego doświadczenia na w/w stanowisku

Oferujemy:

• stawkę godzinową od 15,89 Euro brutto za godzinę pracy, możliwość podwyżki już

po 1 tygodniu pracy!

• bezpłatne zakwaterowanie, w mieszkaniach - nie kwaterach pracowniczych

• bezpłatny dojazd z miejsca zakwaterowania do pracy autem firmowym,

• stałą opiekę polskiego koordynatora,

• regularnie wypłacane wynagrodzenie,

• wyrobienie VCA oraz SOFI NUMER (dotyczy Holandii).

• zaliczki na okres pobytu za granicami kraju już na początku podjęcia pracy,

• umowę o pracę Polską, ZUS A1, na pełny etat !

• stałe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

Zapraszamy każdą osobę spełniającą w/w wymogi.

Działamy bez marnowania twojego czasu !

Zadzwoń na numer + 48 515 638 956

Może Piotr, nasz specjalista, Ds. Rekrutacji posiada bardziej pasującą ofertę do Ciebie !

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny.

ODPOWIEDZ