Porady

Kampol Logistyka – nowoczesny sklep z paletami

sklep z paletami

Palety są wykorzystywane w wielu gałęziach przemysłu, w magazynach i sklepach. Służą do składowania, przenoszenia oraz transportu różnego rodzaju towarów. W firmie Kampol dostępne są różnego rodzaju palety, przeznaczone do szerokiego zastosowania. Klienci mogą liczyć na produkty wysokiej jakości, w szerokim wyborze i atrakcyjnych cenach.

Palety – różne wymiary dla wymagających klientów

W sklepie internetowym Kampol Logistyka dostępne są zarówno palety o standardowych wymiarach, jak i palety niestandardowe, produkowane pod dowolny wymiar, na indywidualne zamówienie. Taka usługa pozwala idealne dopasować paletę do produktu, który będzie na niej przewożony. Wygodny i łatwy w obsłudze konfigurator pozwala zaprojektować dowolną paletę, według własnych potrzeb. Klienci mają również do wyboru klasyczne produkty tj. palety EPAL, palety jednorazowe, palety przemysłowe o różnych wymiarach, palety euro, palety wystawowe oraz palety na kantówkach. Oprócz palet, w ofercie są również skrzynie drewniane na wymiar oraz opakowania drewniane do zabezpieczenia produktów podczas transportu.

Dlaczego warto skorzystać z oferty firmy Kampol Logistyka

Firma Kampol-Logistyka https://sklep.kampol-logistyka.pl/ działa już na rynku ponad 15 lat. Przez ten czas zdobyła liczne grono klientów, cieszy się dobrymi opiniami, zdobyła liczne nagrody i certyfikaty. Kampol Logistyka została umieszczona w gronie najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce – Diamentów Forbesa 2020/ 2021/ 2022. Firma produkuje różnego typu palety, wykorzystywane w przemyśle, handlu i logistyce. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii oraz doświadczeniu pracowników oferowane produkty wyróżnia wysoka jakość i konkurencyjne ceny. Klienci otrzymują najlepsze rozwiązania, niezbędne do prowadzenia biznesu. Firma dba o środowisko naturalne, oferowane produkty służą do wielokrotnego użytku, mogą być poddawane recyklingowi.

Sklep internetowy – sprzedaż palet

Sklep internetowy Kampol-Logistyka to doskonale rozwiązanie dla klientów, szukających dobrej jakości palet i opakowań. Sklep realizuje zamówienia przez 7 dni w tygodniu, zamówienia można składać o dowolne porze. Gwarantuje rzetelność, profesjonalizm, elastyczność i solidonść. Firma dba o zadowolenie klientów. Wszystkie zamówienia, dzięki dużym mocom przerobowym, dobrej bazie maszynowej i dużej powierzchni magazynowej, realizowane są terminowo i sprawnie. W trosce o dobro klientów oferowane są również dodatkowe usługi tj. transport, wypalenie logo na klockach, skup palet. 

Kampol Logistyka to firma, która wyróżnia się na tle konkurencji. Warto zapoznać się z jej ofertą i wybrać produkty niezbędne do prowadzenia nowoczesnego biznesu. 


Data publikacji: 9 stycznia, 2023


Tagi:

Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły