Cieśla

Nowa jakość w elektronarzędziach dla cieśli

Zaprojektowane z myślą o wydajnej i komfortowej pracy. Wykonane w Szwajcarii z najwyższą dbałością o każdy szczegół. Takie są dłutownice ciesielskie firmy Bruhwiler Maschinen (BB). Wykonywanie otworów czopowych, gniazd czy frezowanie rowków w belkach wprowadzają na nowy poziom.

„Zjadają drewno”

– Do ich produkcji użyto najwyższej jakości materiałów – mówi Tomasz Glajcar, właściciel firmy MTM-maszyny. pl, która wprowadza markę BB na polski rynek. – Zdecydowaliśmy się na współpracę ze Szwajcarami, właśnie dlatego, że ich produkty wyróżniają się jakością na tle konkurencji, a tylko takie urządzenia chcemy dostarczać naszym klientom. W USA, gdzie BB występuje pod nazwą SWISS PRO, mówi się, że te dłutownice po prostu „zjadają drewno”. Każdy cieśla, który ceni sobie efektywność, komfort pracy i chce wykorzystać w pełni potencjał swojej firmy, powinien pomyśleć o narzędziach z najwyższej półki – dodaje.

Szwajcarska jakość

nowa-jakosc-w-elektronarzedziach-dla-ciesli_1

Fot. 2. Ofertę BB uzupełnia szczeliniarka z dociskiem pneumatycznym.

Chromowane wałki prowadzące, precyzyjne łożyska ślizgowe, prowadnice ze stali utwardzonej i niezawodne silniki Suhner to podstawowe atuty urządzeń BB. Szwajcarzy pomyśleli także o: wspomaganym powietrzem wyrzucie wiórów (małe prawdopodobieństwo zatkania nawet przy wilgotnym drewnie), szybko regulowanych ogranicznikach ze skalą i perfekcyjnym widoku na wykonywany otwór bez przerywania pracy, dzięki specjalnym ząbkom z anodowanego aluminium umieszczonym w solidnej odlewanej podstawie.

Idealne na budowy

Narzędzia BB występują w czterech wersjach:KSH 100, KSH 150, KSP 100 (fot. 1) oraz KSP 150. 100 i 150 to głębokość dłutowania w mm. Wszystkie modele oferują szerokość dłutowania 30 i 40 mm. KSH to urządzenia o mocy 1400 W, które z powodzeniem sprawdzą się na budowach. Przede wszystkim dzięki wadze (niecałe 8 kg bez łańcucha) i niewielkim rozmiarom.

Z kolei dłutownice KSP wyposażone w silnik o mocy 2000 W, to narzędzia cięższe, przeznaczone do długotrwałej, wydajnej pracy.

Kompletna oferta i akcesoria

Ofertę firmy BB w Polsce uzupełniają szczeliniarka z dociskiem pneumatycznym (fot. 2), zestawy połączonych urządzeń dłutujących, frezarka łańcuchowa do szczelin oraz akcesoria.

Szczegółową specyfikację elektronarzędzi można znaleźć w dziale CIESIELSTWO na stronie www.mtm-maszyny.pl, lub pod telefonem 535 530 034

4.9/5 - (11 votes)

Data publikacji: 11 września, 2015

Autor:

4.9/5 - (11 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły