Okna dachowe

Nowe okna dachowe VELUX – więcej światła i więcej darmowej energii

Światło słoneczne to naturalne antidotum na wiele dolegliwości dręczących współczesnego człowieka. Wzmacnia układ kostny, podnosi produktywność, polepsza samopoczucie i działa przeciwdepresyjnie. Aby zapewnić sobie dostęp do naturalnego światła musimy posiadać odpowiednio dużo okien. Ale nie byle jakich. Nowa gama okien dachowych VELUX to produkty, które zagwarantują nam optymalne oświetlenie w naszym domu.

Okna po liftingu

Popularne okna VELUX wraz z nadchodzącą wiosną zostały nieco ulepszone, a jeden z najpopularniejszych modeli VELUX GZL jest całkowicie odmieniony. Nowa szyba większa o 10 proc. dostarcza więcej światła dziennego i darmowej energii cieplnej. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoszczędzić na kosztach ogrzewania i zużycia energii. Ale to nie wszystkie ulepszenia, jakie wprowadziła do swoich okien firma VELUX. Bogata lista dodatkowych korzyści sprawia, że oferta na okna VELUX Nowej Generacji jest absolutnie bezkonkurencyjna.

Fundamentem nowej oferty jest siedem typów okien, które podzielono według stopnia zaawansowania na trzy linie – Standard, Standard Plus i Premium.

Standard – dobra jakość w dobrej cenie

Okna GZL idealnie pasują na poddasze dzięki temu, że są dostępne w wersji z górnym i dolnym otwieraniem.

Nowe okna dachowe VELUX – więcej światła i więcej darmowej energii

Lista ulepszeń:

• w każdym wariancie udoskonalono wentylację, która działa nawet wtedy, gdy okno jest zamknięte
• wbudowano filtr zatrzymujący kurz i owady
• możliwość wyposażenia okien w zwiększające komfort użytkowania elektryczne otwieranie VELUX Integra®, które pozwala sterować nimi przy pomocy dotykowego panelu sterowania.

Nowe okna dachowe VELUX – więcej światła i więcej darmowej energii

Cena katalogowa okien dachowych linii Standard w najpopularniejszym rozmiarze (78 x 118 cm) to 1083 zł.

Standard Plus – znacznie więcej korzyści

Okna w tej linii posiadają jeszcze więcej korzyści niż produkty linii Standard

• dostępne są w wersji z dolnym otwieraniem
• lepsza izolacja okien obrotowych GLL linii Standard Plus dzięki dodatkowej uszczelce i unikalnej technologii ThermoTechnology™
• zwiększone bezpieczeństwo i tłumienie hałasu zapewnia laminowana szyba od wewnątrz

W linii Standard Plus dostępne jest też okno obrotowe GLU z górnym systemem otwierania. Jest ono wykonane z rdzenia drewnianego pokrytego poliuretanem niewymagającego konserwacji i idealnie sprawdzającego się w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności, jak np. kuchnia czy łazienka.

Nowe okna dachowe VELUX – więcej światła i więcej darmowej energii

Okno dachowe linii Standard Plus w rozmiarze 78 x 118 cm są dostępne w cenie katalogowej 1440 zł.

Premium – bez kompromisów w jakości

Linia Premium to okna, które zadowolą najbardziej wybrednych klientów. Typ GPL i GPU dostępne z podwójnym systemem otwierania to flagowy produkt VELUX. Skrzydło tych okien można nie tylko obrócić, ale też unieść do kąta aż 45°, dzięki czemu mamy szanse na panoramiczny widok.

• Jeszcze wyższa izolacyjność zapewnia hartowana energooszczędna szyba, dodatkowa uszczelka i technologia ThermoTechnology™
• dostępne w wersji drewniano-poliuretanowej lub drewnianej
• drewniano-poliuretanowe wykończenie jest całkowicie odporne na wodę, a dzięki swojemu białemu kolorowi idealnie nadaje się do nowoczesnych stylizacji wnętrz

Nowe okna dachowe VELUX – więcej światła i więcej darmowej energii

Okna dachowe linii Premium w najpopularniejszym rozmiarze (78 x 118 cm) to wydatek około 2291 zł (cena katalogowa)

Zmodernizowany design sprawia, że nowe okna VELUX są ultra nowoczesnym i eleganckim dodatkiem każdego wnętrza.

ASZ

4.9/5 - (88 votes)

Data publikacji: 11 marca, 2014

Autor:

4.9/5 - (88 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 1. ikowalska24
  wtorek, 27 lutego, 2018

  Velux przoduje na rynku jezeli chodzi o jakość okien.Naprawdę warto zainwestować w dobrej jakości okna bo to wydatek na lata i oszczędnosć energii.

 2. Włodek
  wtorek, 27 lutego, 2018

  Warto zainwestować w okna dachowe VELUX ,które dają nam dużo więcej światła . Z racji że sa nowoczesne i eleganckie bardzo ładnie wyglądają na poddaszu. W/w okna zostały przez firme ulepszone, co jest korzyścią zmniejszenia kosztów ogrzewania i mniejszego zuzycia energii

 3. franek
  wtorek, 27 lutego, 2018

  Okna dachowe Velux to najlepszy wybór jakości w stosunku do ceny. Warto zainwestować w okna, które przepuszczają więcej światła i zatrzymują ciepło. Wielkim plusem jest wykorzystanie drewna i pokrycie go warstwą odporną na zalania.

 4. Ania Mal
  wtorek, 27 lutego, 2018

  W dzisiejszych czasach cena przestaje być decydującym czynnikiem przy wyborze. Producenci okien Velux to zrozumieli i postawli na dodatkowe atuty.

 5. Marcin Sochacki
  wtorek, 27 lutego, 2018

  Widać, że firma Velux słucha uwagi i komentarze swoich klientów i nie zostaje w tyle. Z każdym rokiem unowocześnia poprzednie wersje i wprowadza nowe modele. Super jest to, że dany model okien Velux dostępny jest w trzech wersjach w zależności od potrzeb klienta czy kosztu zakupu.

 6. kos
  wtorek, 27 lutego, 2018

  Dla moich potrzeb i oczekiwań wobec okien dachowych okna dachowe Velux Standard Plus w zupełności mi wystarczą.Takie nowoczesne okna dachowe jeszcze w tym roku zostaną zamontowane w moim dachu,tylko jeszcze muszę wszystko uzgodnić z wykonawcą.

 7. Krzysztof
  wtorek, 27 lutego, 2018

  Okna to podstawa doświetlenia w pomieszczeniach, to również wentylacja pomieszczeń, ochrona przed różnymi czynnikami atmosferycznymi ale też przed owadami. To dla mnie również ciepło w domu i darmowa energia słoneczna. Warto zainwestować w dobre i sprawdzone okna które zainstaluje firma specjalizująca się w montażu okien.

 8. Madzia
  środa, 28 lutego, 2018

  Świetne i nowoczesne rozwiązanie w nowych oknach VELUX polega na tym że naprawdę dostarczają one dużo więcej światła do pomieszczenia. Idealnie sprawdzą się w pokoju dziennym gdzie najwięcej czasu się przebywa. Posiadają dużo lepszych ulepszeń niż poprzednie modele co czyni je bardzo atrakcyjnymi.

 9. Kuba
  czwartek, 1 marca, 2018

  Okna firmy Velux to produkty z najwyższej półki. Dzięki wprowadzeniu nowych produktów i zastosowaniu nowoczesnej technologii stają się produktem, który można zamontować na każdym dachu. Jak podaj artykuł, wybór jest ogromny i każdy znajdzie odpowiednie okno dla siebie. Gdybym ja miał wybierać, to z pewnością wybrałbym model Premium, które zapewnia najwyższą izolacyjność i panoramiczny widok.

 10. czabat
  czwartek, 1 marca, 2018

  Kto z nas nie lubi jeśli coś jest za darmo, w tym przypadku do 10% darmowego światła. VELUX jest chyba liderem na rynku, który wprowadza najwięcej nowości. Dla mnie pasuje.

 11. Lew
  niedziela, 4 marca, 2018

  Firma Velux od lat znajduje się na szczycie wśród producentów okien, m.in. ze względu na połączenie jakości z nowoczesnością. Okno jak najbardziej przeznaczone do każdego pomieszczenia, posiadające odpowiednie cechy i spełniające oczekiwania. Z jego użytkowania płynie cała masa korzyści i udogodnień, jest to produkt, na który warto zwrócić uwagę przy wyborze okien.

 12. bodek
  piątek, 28 grudnia, 2018

  Dla poddasza pierwszorzędne znaczenie ma dobry wybór okien. Powinny one spełniać najważniejsze zadania, a więc jak najlepiej doświetlić pomieszczenie, zapewnić dobrą szczelność i izolacyjność oraz w miarę możliwości zagwarantować dobrą wentylację. Dodatkowym atutem niewątpliwie będzie przystępna cena.

 13. okna Premium
  poniedziałek, 16 marca, 2020

  Okna dachowe należące do linii Premium są doskonałym rozwiązaniem do nowoczesnych i eleganckich wnętrz. Dzięki odporności na wodę posłużą na wiele lat.
  To doskonała jakość za rozsądną cenę.

 14. iwonapp2
  środa, 27 stycznia, 2021

  super polecam

Podobne artykuły