Okna dachowe

Okno dachowe Velux GZL komfort w nowej odsłonie

Okno dachowe kojarzące się z komfortem i niezawodnością, to GZL firmy VELUX. A gdyby tak komfort, poczucie bezpieczeństwa, ochronę przed hałasem jeszcze zwiększyć? Czy to możliwe? Zdaniem Firmy – tak.

Energooszczędność i trwałość rozwiązania w segmencie okien dachowych  to od jakiegoś czasu okno dachowe Velux GZL. Wybierane jest ono przez ludzi ceniących markę i łączących ją z atrakcyjną ceną. Oczekiwania klientów jednak stale rosną i aby im sprostać – okno zostało ulepszone.

Atuty Okna

Laminowane drewno i energooszczędna szyba hartowana to atuty okna. Wykonane zostało z profilu okiennego z zastosowaniem  ThermoTechnology™. Oznacza to, iż drewno sosnowe, które się lakieruje, impregnuje i klei łączone jest z tworzywem EPS ( wysokoizolacyjnym).  Dodanie do całości systemu uszczelek na skrzydle sprawia, że szczelność okna podniesiona została do 4, zatem najwyższej już klasy. Podwyższenie parametrów okna oznacza użytkowanie go bez przeciągów, podnosząc komfort. Kolejnym atutem jest ochrona przed hałasem.

Velux GZL komfort w nowej odsłonie

Dwa sposoby otwierania VELUX GZL

Obrotowe okno dachowe VELUX GZL dostępne jest na rynku w dwóch wersjach – z klamką na dole, albo z uchwytem w górnej części skrzydła. Oznacza to, że może być umieszczone w każdym pomieszczeniu na poddaszu. Otwieranie górne sprawdza się na standardowej wysokości, dolne natomiast przy wyższym montażu, przy którym łatwiej sięgnąć do niżej położonej klamki. Ta sama cena sprawia, że możemy wybrać najlepsze dla nas rozwiązanie.

Velux GZL komfort w nowej odsłonie

Ergonomiczny otwierający uchwyt, będący klapą wentylacyjną, umieszczony został na górze skrzydła. Dwustopniowy nawiewnik umieszczono natomiast w górnej części skrzydła w oknach otwieranych klamką na dole. Umożliwia to przewiew powietrza, kiedy okno jest zamknięte Wbudowany filtr zapobiega dostaniu się kurzu, czy też owadów.

Velux GZL komfort w nowej odsłonie

A może pilot

Okno z otwieraniem górnym wyposażyć można w silnik elektryczny i sterować nim, oraz roletami za pomocą pilota, czy aplikacji w telefonie komórkowym. Rozwiązanie to znacząco podnosi komfort użytkowania. Jest także energooszczędne. Przygotowanie okna do montażu markiz i rolet daje możliwość samodzielnej instalacji w kilka minut. Dzieje się to dzięki systemowi Pick&Click!

Velux GZL komfort w nowej odsłonie

Cena najchętniej kupowanego okna typu GZL w rozmiarze 78×118 cm wynosi 1179 zł

5/5 - (23 votes)

Data publikacji: 5 czerwca, 2018

Autor:

5/5 - (23 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły