Okna dachowe

Okno uchylno-wysokoosiowe Designo R8

Okno dachowe Designo R8 wyróżnia się spośród innych pokrewnych produktów na rynku dzięki unikalnemu wzornictwu.

Nowoczesny, ergonomiczny kształt i niższy montaż w dachu zapewniają optymalne zintegrowanie okna z połacią dachu. Co więcej, Designo R8 to także wyjątkowy i bardzo praktyczny kolor zewnętrznego oblachowania – antracyt metallic.

2 w 1

Dzięki zastosowaniu okuć światowego lidera Designo R8 posiada dwa systemy otwierania sterowane jedną ergonomiczną, wielofunkcyjną klamką. Pierwsza – uchylna pozycja otwartego skrzydła – zapewnia bezpieczny i wygodny dostęp do otwartego okna.

Kolejna – wysokoosiowa w 3 wysokości okna – gwarantuje efektywne wietrzenie i możliwość wyglądania przez otwarte okno bez żadnych utrudnień w pozycji wyprostowanej. Dodatkowo automatyczna blokada okna w pozycji do mycia zapewnia bezpieczeństwo podczas pielęgnacji.
Okna dachowe Designo R8, jak każde okno Roto można regulować po zamontowaniu, gdy wskutek pracy więźby dachowej powstają przekoszenia.

Doskonałe dla każdego wnętrza

Uchylno-wysokoosiowe okno dachowe Designo R8 jest dostępne w wersji drewnianej i PVC – tradycyjnie w kolorze białym, a także w 5 praktycznych kolorach okleiny drewnopodobnej: złoty i czarny dąb, sosna, orzech oraz mahoń. Dzięki temu nie tylko pasuje do każdego wnętrza, ale i podkreśla jego wyjątkowy charakter.

Najlepszy wybór

Uchylno-wysokoosiowe okno dachowe Designo R8 to niezwyke energooszczędny produkt Roto posiadający seryjnie montowany dwuczęściowy termo-blok WD oraz 2 rodzaje szklenia do wyboru. Jest nim podwójne energooszczędne szklenie Roto blueLine oraz nowe niskoemisyjne potrójne szklenie Roto blueTec, którego parametry spełniają wymagania domów pasywnych i energooszczędnych.

Szklenie Roto blueTec

3-szybowy pakiet do domów energooszczędnych z zewnetrzną i środkową szybą hartowaną, od wewnątrz szkło bezpieczne klejone, wypełnienie argonem, powłoka samoczyszcząca Aquaclear
Uw=1,0 W/m2K,
Ug=0,8 W/m2K

Szklenie Roto blueTec Plus

3-szybowy pakiet do domów pasywnych, z zewnetrzną i środkowś szybą hartowaną, od wewnątrz szkło bezpieczne klejone, wypełnienie kryptonem, powłoka samoczyszcząca Aquaclear
Uw=0,8 W/m2K (dla okien z PVC) Ug=0,5 W/m2K

5/5 - (2 votes)

Data publikacji: 15 kwietnia, 2013

Autor:

5/5 - (2 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły