Okna dachowe

PAKIET Fakro superTrio – komfort na poddaszu niezależnie od pory roku

PAKIET Fakro superTrio – komfort na poddaszu zimą i latem

Szukasz nowatorskiego rozwiązania, które zapewni na poddaszu nie tylko ciepło w okresie jesienno-zimowym, ale również odpowiednią temperaturę w gorące, letnie dni? Chcesz chronić klimat i zmniejszyć opłaty za ogrzewanie? Pragniesz zapewnić sobie i rodzinie optymalną temperaturę pod skosami?  Idealnym narzędziem jest pakiet superTrio firmy Fakro, który gwarantuje to wszystko, bez względu na warunki atmosferyczne.

Prawidłowa temperatura pomieszczeń stanowi nie tylko istotny aspekt zdrowotny, ale również oddziałuje na samopoczucie i energię życiową mieszkańców. Wpływa korzystnie na wydajność pracy i  nauki oraz na koncentrację. Osiągniecie jej na poddaszu, przy mroźnych zimach i upalnych latach jest możliwe dzięki innowacyjnemu pakietowi superTrio.

JEDEN PAKIET – TRZY ELEMNTY – WIELE KORZYŚCI

Trzyszybowe okno

Energooszczędność i ciepło – tak w skrócie można określić okna połaciowe z trzema szybami.  Kolejna tafla jest dodatkową warstwą termoizolacyjną, która pozwoli na zatrzymanie w pomieszczeniu znacznie większej ilości ciepła. To rozwiązanie które, zwłaszcza w naszym zmiennym klimacie, pozwala na znaczące oszczędności, dzięki niższym opłatom za ogrzewanie.

Kołnierz Thermo z dodatkową izolacją

Gwarantuje on niebywałą trwałość, a dodatkowa izolacja, tworząca termoizolacyjną ramę, poprawia współczynnik przenikania ciepła nawet o 15%. Rezultat? Większa oszczędność energii i jeszcze niższe rachunki.

Markiza zewnętrzna

Stanowi najlepszą ochronę poddasza przed intensywnym nagrzewaniem. Jak to możliwe? Montowana na zewnątrz okna, nie pozwala dotrzeć promieniom słonecznym do szyby. Nie tylko chroni przed uciążliwym upałem w letnie dni, ale też obniża temperaturę w pomieszczeniu nawet o 10°C. Dodatkowym atutem jest zachowanie dostępu do światła dziennego i nie zaciemnienie pomieszczenia.

PAKIET Fakro superTrio – komfort na poddaszu zimą i latem

Biorąc pod uwagę nowe przepisy określone w ,,Warunkach Technicznych” na 2021 rok, które znacząco wpłyną na energooszczędność budynków, należy zwrócić szczególną uwagę m.in. na wybór odpowiednich okien. Dostosowanie się do aktualnych norm nie jest trudne, dzięki zastosowaniu pakietu firmy Fakro z oknami trzy- lub czteroszybowymi. Wybór okien dachowych tego producenta, gwarantuje inwestorom zarówno przystosowanie budynku do nowych standardów budowlanych, ale również daje możliwość zachowania indywidualnego projektu, dzięki wachlarzowi kolorystycznemu oraz technologii wykończenia drewna.

Producent daje możliwość stworzenia swojego własnego pakietu superTrio, dzięki:

Trzem kolorom obramowania bez dodatkowych kosztów

 1. RAL 7022 – szarobrązowy
 2. RAL7016 – antracyt
 3. RAL 9005 – czarny

Trzem technologiom wykończenia drewna

 1. Bezbarwny lakier akrylowy
 2. Biały lakier akrylowy
 3. Biały lakier poliuretanowy
5/5 - (25 głosów)

Data publikacji: 28 listopada, 2020

5/5 - (25 głosów)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 1. Damian
  poniedziałek, 30 listopada, 2020

  w obecnych czasach nowoczesne okna muszą być energooszczędne. producent fakro oferuje spore możliwości w konfigurowaniu okien do własnych potrzeb technologicznie i wizualnie.

Podobne artykuły