Samochód fachowca

Toyota Hilux – ceny i wyposażenie

Toyota Hilux to od lat jeden z głównych graczy w segmencie pickupów w Polsce. Sprawdziliśmy, jakie ma wyposażenie i ile kosztuje.

Pickup Toyoty od zawsze ceniony jest za wytrzymałość, dzięki czemu sprawdza się zarówno jako partner w biznesie, jaki i jako kompan weekendowych przygód. Podstawowa Toyota Hilux z pojedynczą kabiną kosztuje 70.326 zł netto. Dostępna jest w czterech wersjach wyposażenia. Pod maską może znaleźć się 2,5-litrowy silnik wysokoprężny o mocy 144 KM lub 3-litrowy diesel o mocy 177 KM – tego ostatniego możemy skonfigurować w połączeniu z manualną lub automatyczną skrzynią biegów.

Hilux oferowany jest w trzech długościach nadwozia – pojedyncza kabina, półtorej kabiny i podwójna kabina. Długość skrzyni ładunkowej w odmianie z pojedynczą kabiną to aż 2340 mm. W wersji z podwójną kabiną długość spada do 1545 mm.

Wnętrze pickupa Toyoty wyposażyć można w zaawansowane systemy, m.in. kolorowy ekran dotykowy, nawigację satelitarną czy 6 poduszek powietrznych. Ponadto Toyota oferuje ciekawe pakiety dodatkowe, które podnoszą jakość i funkcjonalność Hilux’a. Dla przykładu Pakiet Chrome, zawierający między innymi chromowany przedni grill, chromowane obudowy reflektorów, klamek i wlotów powietrza kosztuje 2.890 zł, zaś Pakiet Comfort ze światłami przeciwmgielnymi oraz radiem + CD – 3.500 zł. Wydatek to niewielki, a atrakcyjność auta wzrasta.

Toyota Hilux w wersji z półtorej kabiny kosztuje od 80.895 zł netto, podobnie ile najtańsza wersja z napędem na wszystkie koła. Za samochód z dodatkowymi siedzeniami w drugim rzędzie przyjdzie zapłacić 84.960 zł. Najlepiej wyposażona jest wersja SR5, która w najbogatszej wersji, z automatyczną skrzynią biegów i napędem 4×4, kosztuje prawie 120.000 zł netto. Wyposażona jest jednak m.in. w 17-calowe felgi, tempomat, kamerę cofania i system multimedialny Toyota Touch.

5/5 - (10 votes)

Data publikacji: 10 lipca, 2012

Autor:

5/5 - (10 votes)

Tagi:

Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły