Młotek ciesielski Stanley FatMax Xtreme AntiVibe

mlotek-ciesielski-stanley-fatmax-xtreme-antivibe
mlotek-ciesielski-stanley-fatmax-xtreme-antivibe 

Nowa linia młotków Stanley FatMax Xtreme AntiVibe to propozycja przeznaczona dla osób zajmujących się obróbką drewna. Precyzyjnie wyważona, jednobryłowa metalowa konstrukcja narzędzia, zapewnia bezpieczeństwo użytkowania i eliminuje ryzyko jego uszkodzenia. Wbijanie gwoździ młotkiem, ułatwia zastosowany w obuchu magnetyczny chwytak gwoździ. W zależności od potrzeb, w ofercie dostępne są młotki z prostym lub  zakrzywionym pazurem, które pozwalają na łatwe wyciąganie gwoździ bądź podważanie elementów podczas prac rozbiórkowych. Gamę nowych narzędzi uzupełnia młotek z moletowanym obuchem, zwiększający precyzję wbijania gwoździ.

W młotku FatMax Xtreme AntiVibe zastosowano opatentowany przez firmę Stanley kamertonowy system tłumienia drgań, który skutecznie redukuje wibracje powstałe w wyniku uderzania nim o materiał. Dzięki temu nawet długa praca z wykorzystaniem narzędzia nie jest uciążliwa. Jednocześnie zminimalizowane jest ryzyko odniesienia kontuzji nadgarstka. W celu poprawienia ergonomii pracy producent zastosował bimateriałową rękojeść typu „Soft Grip”, która idealnie pasuje do kształtu dłoni użytkownika. Dodatkowo komfort i bezpieczeństwo pracy wzmacnia jej antypoślizgowa struktura.

Młotek FatMax Xtreme AntiVibe oferowany jest w 4 wariantach wagowych. W zależności od potrzeb, użytkownik może wybrać narzędzie o wadze od 450 g do 800 g.

„Wysoka trwałość to bez wątpienia cecha charakterystyczna wszystkich narzędzi Stanley. Nie inaczej jest w przypadku młotków z serii FatMax Xtreme AntiVibe. Każdy z nich przed opuszczeniem fabryki badany jest pod kątem wykrycia wewnętrznych przełomów i pęknięć. Proces ten jest gwarancją najwyższej jakości produktu oraz zapewnia bezpieczeństwo pracy narzędziem.” – komentuje Andrzej Mroczek, Product Manager Stanley Sales and Marketing Poland.

Cena: 120 PLN

Młotki ciesielskie z serii FatMax® Xtreme™ AntiVibe™ dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.

mlotek-ciesielski-stanley-fatmax-xtreme-antivibe_2

 

www.stanleyworks.pl


Młotek ciesielski Stanley FatMax Xtreme AntiVibe
5 (100%) 1 głos[ów]


dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zobacz także