Poprawa kwalifikacji dzięki Akademii Steico

Poprawa kwalifikacji dzięki Akademii Steico
Poprawa kwalifikacji dzięki Akademii Steico 

Warto podkreślić, że seminaria Steico obejmują tematykę aktualnych wymagań technicznych, których oczekuje rynek. Stąd też w pierwszej kolejności przekazywana jest fachowa wiedza z zakresu konstrukcji budowlanych.

Atrakcyjne seminaria

Ważna jest przy tym tematyka zasad prawidłowego budownictwa otwartego dyfuzyjnie, w oparciu o sprawdzone i cenione w całej Europie materiały konstrukcyjne oraz termoizolacyjne z włókna drzewnego. Nie ma wątpliwości co do tego, że wiedza w tym zakresie przekłada się na większą ilość zleceń i uznanie u klientów.

Uczestnictwo

Udział w seminariach Steico jest bezpłatny i niezobowiązujący, a uczestnicy otrzymują imienny certyfikat. Śmiało można powiedzieć, że jest to prestiżowe potwierdzenie kompetencji, cenione na rynku.
Seminaria Akademii Steico to miejsce spotkań ludzi z branży, zatem uczestnicy mogą wymieniać się doświadczeniami i poznają przy tym specjalistów oraz przyszłych partnerów biznesowych.

Innowacyjne rozwiązania dla budownictwa drewnianego

Tematyka seminarium Innowacyjne rozwiązania dla budownictwa drewnianego obejmuje przede wszystkim zagadnienia związane z zasadami prawidłowego projektowania oraz wykonawstwa dla belek dwuteowych i drewna klejonego warstwowo z fornirów. Ważne są przy tym rozwiązania w zakresie nowoczesnego budownictwa energooszczędnego oraz prawidłowy montaż przegród dachowych, ściennych i stropowych w kontekście połączeń czy mocowań. Poruszana jest tematyka zastosowania oraz prezentowane obiekty referencyjne.

Podsumowanie

„Wiedza kosztuje” – tak mówi stare powiedzenie, z pewnością znane w firmach dekarskich, ciesielskich oraz wśród wykonawców domów drewnianych. Jednak nie sprawdza się ono w przypadku Akademii Steico, gdzie uczestnictwo w szkoleniach ma charakter całkowicie bezpłatny. Pozyskać można przy tym fachową wiedzę oraz certyfikat, który przykuje uwagę klientów.

Terminy szkoleń

7-8 kwietnia 2016
21-22 kwietnia 2016
12-13 maja 2016
19-20 maja 2016
9-10 czerwca 2016
23-24 czerwca 2016

Poprawa kwalifikacji dzięki Akademii Steico

Szczegółowe informacje oraz rejestracja udziału w AKADEMII STEICO:
STEICO CEE Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 2
64–700 Czarnków
Kontakt: Eliza Jans
tel. kom. 726 726 440
e-mail: ejans@steico.pl www.steico.pl


Poprawa kwalifikacji dzięki Akademii Steico
5 (100%) 2 głos[ów]

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zobacz także