Szkolenia

Kolejny intensywny sezon szkoleniowy w Akademii CREATON

Ruszył kolejny sezon w Akademii CREATON – nowoczesnym centrum szkoleniowym oferującym dekarzom z całej Polski możliwość poszerzenia wiedzy. Udział w zajęciach to świetna okazja do doskonalenia umiejętności, wymiany doświadczeń zawodowych, konsultacji z ekspertami, a także zapoznania się z nowościami produktowymi. Dla uczestników przygotowano atrakcyjną ofertę złożoną z trzech nowych programów szkoleniowych. 

Nowości sezonu 2023/2024

Akademia CREATON stale ewoluuje, korzystając z bogatego doświadczenia i opini uczestników szkoleń, aby coraz bardziej skutecznie realizować swoją misję. – Przed ubiegłorocznym sezonem dokonano zwiększenia powierzchni, która jest wykorzystywana podczas praktycznej części szkolenia. Powiększenie to wyniosło aż czterokrotność, a także dokonano modyfikacji w celu jeszcze lepszego odwzorowania warunków pracy dekarzy. Dodatkowo, wprowadzono nowy system asekuracji, który umożliwia wygodną i w pełni bezpieczną pracę, zwłaszcza na wyższych partiach naszych dachów szkoleniowych. – Michał Kacprzak, Kierownik Akademii CREATON, informuje, że wprowadzone zmiany spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem ze strony uczestników. Sezon 2022/2023 okazał się rekordowy pod względem liczby uczestników.

Kolejny intensywny sezon szkoleniowy w Akademii CREATON

Obecnie trwająca edycja sezonu szkoleniowego oferuje jeszcze więcej nowości. Przygotowano specjalną propozycję dedykowaną dekarzom i dystrybutorom produktów marki CREATON, opartą na nowych programach.

– Okap i połać dachu – teoria i montaż

– Dachy specjalne i elewacje – montaż wybranych elementów

– Lider sprzedaży – szkolenie dla ekspertów zajmujących się na co dzień sprzedażą produktów marki.

Warto zaznaczyć, że uczestnicy szkoleń mają możliwość korzystania z nowych lub zmodyfikowanych dachów oraz pomoc szkoleniowych, takich jak dach mansardowy i elewacja. W bieżącym sezonie umożliwiono im również zwiedzanie zwykle niedostępnej części fabryki w Widziszewie. Daje to możliwość dokładnego zapoznania się z poszczególnymi etapami procesu produkcyjnego w największym i najnowocześniejszym zakładzie wytwarzającym dachówki ceramiczne w Europie.

Kolejny intensywny sezon szkoleniowy w Akademii CREATON

Podczas szkoleń dużo uwagi poświęca się nie tylko praktycznym kwestiom, ale także bezpieczeństwu. Dlatego w programie każdego szkolenia znajduje się oddzielny blok tematyczny poświęcony zasadom BHP na budowie.

Nie tylko szkolenia

Aktywność Akademii CREATON obejmuje różnorodne dodatkowe działania skierowane do przedstawicieli branży dekarskiej, w tym cykliczną akcję “Lato z CREATON”. Podczas tej inicjatywy eksperci firmy podróżują po całej Polsce, spotykając się z fachowcami z różnych regionów kraju. Ponadto, w ramach inicjatywy “Zawód przyszłości dekarz”, trenerzy Akademii odwiedzają szkoły, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem z młodymi osobami uczącymi się tego zawodu.

Kolejny intensywny sezon szkoleniowy w Akademii CREATON

Nasi eksperci udzielają też profesjonalnego wsparcia technicznego – dekarze zawsze mogą do nas zadzwonić lub napisać i uzyskać odpowiedzi na pytania związane z zastosowaniem i montażem produktów CREATON – zauważa Michał Kacprzak. – Akademia szkoli stacjonarnie, wyjazdowo i online – każdego roku kursy kończy kilkuset dekarzy. Wydajemy podręcznik, instrukcje montażu, emitujemy filmy edukacyjne w naszych kanałach wideo i publikujemy teksty poradnikowe. Jesteśmy dumni, że dzięki takim kompleksowym działaniom, klienci i kluczowi partnerzy CREATON mogą poszerzać swoją wiedzę nie tylko o naszych produktach, ale także o zasadach bezpieczeństwa oraz dobrych praktykach w branży dachowej – podsumowuje Michał Kacprzak.

Kolejny intensywny sezon szkoleniowy w Akademii CREATON

Akademia CREATON, działająca od 11 lat, jest jedynym miejscem w Polsce specjalizującym się w szkoleniach z zakresu dachów skośnych. Znajduje się ona w pobliżu fabryki dachówek ceramicznych w Widziszewie, oddalonej o 50 kilometrów od Poznania. Oferowane przez Akademię CREATON szkolenia są nowoczesne i różnorodne. Po ukończeniu szkolenia wszyscy fachowcy otrzymują certyfikaty potwierdzające podniesienie kwalifikacji.

5/5 - (1 vote)

Data publikacji: 30 listopada, 2023

Autor:

5/5 - (1 vote)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły