Szkolenia

Nowe Centrum Szkoleniowe Blachotrapez. Zapraszamy na szkolenia do Ponic – jeszcze więcej możliwości!

Otworzyliśmy kolejne Centrum Szkoleniowe. Wychodząc naprzeciw potrzebom branży Blachotrapez poszerza swoje zaplecze szkoleniowe. Znana już w branży lokalizacja w południowej Polsce w zupełnie nowej odsłonie. Oferta szkoleń dopasowana zarówno dla dekarzy jak i handlowców, architektów, nauczycieli zawodu czy uczniów szkół budowlanych. Ponad 420 mkw. powierzchni szkoleniowej z imponującą salą dedykowaną do zajęć praktycznych. 

Poszerzamy nasze zaplecze szkoleniowe, aby sprostać rosnącym potrzebom dekarzy. Centrum Szkoleniowe w Ponicach to przede wszystkim przestrzeń do prawdziwej praktyki rzemiosła. Kolejne 420 mkw. powierzchni, z pełni zaaranżowaną salą montażową, salką konferencyjną oraz salą szkoleniową. Sala montażowa dedykowana do zajęć praktycznych powstała dzięki współpracy mistrzów dekarstwa i ekipy szkoleniowej Blachotrapez. Łącznie to już prawie 1500 mkw. powierzchni szkoleniowej Blachotrapez w tym najnowocześniejsze centrum szkoleniowe w Brwinowie. Odpowiadamy na zapotrzebowanie szkoleniowe zarówno na Północy, jak i na Południu! 

Profesjonalnie zaaranżowana sala montażowa – to tu dekarze będą doskonalić swoje umiejętności pod czujnym okiem mistrzów rzemiosła

Profesjonalne stanowiska wyposażone w nowoczesne narzędzia, które otacza ponad 120 mkw. imponującej konstrukcji dachowej. To tu prezentujemy różne warianty wykonania pokrycia dachowego i elewacji. Obróbka okna i komina z użyciem paneli Terrano, wole oko z użyciem pokrycia z kruszywem skalnym Thunder, blachodachówka Estima w obróbce komina i lukarnie, rąbek oraz elewacja w panelu i rąbku rzemieślniczy – to trzeba zobaczyć na żywo! Prawdziwa uczta dla oka i przegląd rzemiosła w jednym miejscu. Sala przeznaczona jest do zajęć praktycznych z w pełni zaaranżowaną strefą szkoleniową z dedykowanymi stanowiskami. To tu odbywać się będą zajęcia praktyczne o różnym stopniu zaawansowania dostępne z oferty szkoleniowej Blachotrapez. Podczas otwarcia zaprezentowano również pokaz montażu pokrycia dachowego na stelażu. Obserwując pracę profesjonalistów można było się poczuć jak uczestnik szkolenia

Nowe Centrum w Ponicach zostało stworzone z myślą o praktyce i rzemiośle

Kierownik Działu Szkoleń, Marcin Dyda, podkreśla, że nowe Centrum w Ponicach zostało stworzone z myślą o praktyce i rzemiośle. To tutaj odbywać się będą zajęcia praktyczne na różnych poziomach zaawansowania. Bo w końcu to właśnie praktyka i doświadczenie są kluczowe dla sukcesu w zawodzie dekarza.

To praktyka i prawdziwe rzemiosło są najważniejsze dla doskonalenia umiejętności dekarzy. Przez prawie 8 lat przeszkoliliśmy ponad 10 tys. wykonawców i to tylko w samych Ponicach – a trzeba pamiętać, że szkolenia odbywały się również w całej Polsce. Nowe Centrum Szkoleniowe to nowe możliwości. Miejsce, gdzie dekarze mają szansę zdobywać doświadczenie praktyczne na najwyższym poziomie. Cieszę się, że możemy kontynuować naszą misję”. Marcin Dyda, Kierownik Działu Szkoleń

Dyrektor Marketingu Operacyjnego, Mirosław Stanisławczyk, dodaje, że zwiększenie mocy szkoleniowych to odpowiedź na potrzeby branży. Wartość szkoleń nie ogranicza się tylko do samych uczestników, ale przyczynia się także do podnoszenia jakości całej branży.

Zwiększamy moce szkoleniowe, reagując na rosnące zainteresowanie branży dekarskiej. Kursy przygotowawcze do egzaminu praktycznego i teoretycznego dla zawodu BLACHARZ cieszą się ogromnym zainteresowaniem. W naszym harmonogramie nie ma już wolnych terminów, co stanowi jednoznaczne potwierdzenie potrzeby tego rodzaju wsparcia. Centrum zlokalizowane w Ponicach to nowe możliwości, które wykorzystamy w 100%”. Mirosław Stanisławczyk, Dyrektor Marketingu Operacyjnego. 

Nie marnujemy czasu, pierwsze szkolenia rozpoczynamy już po uroczystym otwarciu Centrum Szkoleniowego. Zakres i program szkoleń zostały opracowane przez mistrzów dekarstwa, obejmują bloki tematyczne, ćwiczenia umiejętności praktycznych, kursy przygotowawcze do egzaminów mistrzowskich i czeladniczych. Szkolenia są dostępne dla wszystkich dekarzy!

Szkolimy również dekarzy zagranicznych

Do tej pory przeprowadziliśmy kursy i szkolenia m.in. dla rzemieślników z Łotwy, Litwy, Estonii, Bułgarii, Rumuni, Białorusi, Niemiec czy Słowacji. Na naszej liście znajdują się kolejne kraje. Program jest dopasowany do potrzeb lokalnych rynków. 

Zachęcamy do korzystania z naszych szkoleń w nowym Centrum Szkoleniowym w Ponicach, jak i w Brwinowie. Szczegółowe informacje dostępne u Regionalnych Menadżerów Sprzedaży.


Data publikacji: 20 marca, 2024

Autor:Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły