Narzędzia ręczne

Młotek ciesielski FatMax Xtreme AntiVibe

Stanley FatMax Xtreme AntiVbe to linia młotków dla wszystkich tych, którzy do obróbki drewna poszukują narzędzi tradycyjnych, ale takich, którym – dzięki oryginalnym rozwiązaniom, zastosowanym materiałom oraz sposobowi wykonania – nadano nowoczesny wymiar.

Opatentowane rozwiązania, precyzja wykonania, komfort i bezpieczeństwo użytkowania to cechy wyróżniające linię młotków Stanley FatMax Xtreme AntiVbe.

Młotki ciesielskie Stanley FatMax Xtreme AntiVibe – dostępne w ofercie z prostym lub uławiającym wyciąganie gwoździ zakrzywionym pazurem – posiadają w obuchu magnetyczny uchwyt, dzięki któremu wbijanie gwoździ nie sprawia trudności. Precyzję wbijania gwoździ zwiększają również dostępne w ofercie młotki z obuchem metalowym. Użytkownik może również – w zależności od potrzeb – dokonać wyboru narzędzia wśród jego czterech wersji wagowych. Młotki Stanley FatMax Xtreme AntiVibe dostępne są w wadze od 450 g do 800 g.

Komfortową pracę z narzędziem gwarantuje jego bardzo precyzyjne wyważenie oraz zastosowanie antypoślizgowej powłoki na rękojeści. Wyprofilowana, idealnie dopasowująca się do kształtu dłoni, i bimateriałowa rękojeść młotka typu „Soft Grip” zapewnia optymalny chwyt podczas wykonywania wszelkiego rodzaju prac związanych z obróbką drewna.

Nie bez znaczenia jest również fakt, że młotki ciesielskie z linii Stanley FatMax Xtreme AntiVbe są metalowymi konstrukcjami jednobryłowymi. Głowica oraz rękojeść wykonane z jednego kawałka stali wykluczają ryzyko uszkodzenia narzędzia, gwarantują również bezpieczeństwo jego użytkowania.

Przeciążenie i kontuzja nadgarstka? Uciążliwe wibracje? Niedogodności te – towarzyszące zazwyczaj wielogodzinnej pracy przy użyciu młotka – w przypadku młotków z linii Stanley FatMax Xtreme AntiVibe zostały maksymalnie zminimalizowane lub zupełnie wyeliminowane. Komfort pracy zapewnia zastosowany w młotku Stanley FatMax Xtreme AntiVibe kamertonowy system tłumienia drgań. To opatentowane przez firmę Stanley rozwiązanie przekłada się bezpośrednio na redukcję wstrząsów, drgań i wibracji, które powstają w efekcie uderzania młotkiem o materiał, który podlega obróbce.

Cena: 120 PLN

Młotki ciesielskie z serii FatMax® Xtreme™ AntiVibe™ dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.

4.9/5 - (11 votes)

Data publikacji: 26 stycznia, 2014

Autor:

4.9/5 - (11 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły