Narzędzia ręczne

Młotek ciesielski FatMax Xtreme AntiVibe

Młotek ciesielski FatMax Xtreme AntiVibe

Stanley FatMax Xtreme AntiVbe to linia młotków dla wszystkich tych, którzy do obróbki drewna poszukują narzędzi tradycyjnych, ale takich, którym – dzięki oryginalnym rozwiązaniom, zastosowanym materiałom oraz sposobowi wykonania – nadano nowoczesny wymiar.

Opatentowane rozwiązania, precyzja wykonania, komfort i bezpieczeństwo użytkowania to cechy wyróżniające linię młotków Stanley FatMax Xtreme AntiVbe.

Młotki ciesielskie Stanley FatMax Xtreme AntiVibe – dostępne w ofercie z prostym lub uławiającym wyciąganie gwoździ zakrzywionym pazurem – posiadają w obuchu magnetyczny uchwyt, dzięki któremu wbijanie gwoździ nie sprawia trudności. Precyzję wbijania gwoździ zwiększają również dostępne w ofercie młotki z obuchem metalowym. Użytkownik może również – w zależności od potrzeb – dokonać wyboru narzędzia wśród jego czterech wersji wagowych. Młotki Stanley FatMax Xtreme AntiVibe dostępne są w wadze od 450 g do 800 g.

Komfortową pracę z narzędziem gwarantuje jego bardzo precyzyjne wyważenie oraz zastosowanie antypoślizgowej powłoki na rękojeści. Wyprofilowana, idealnie dopasowująca się do kształtu dłoni, i bimateriałowa rękojeść młotka typu „Soft Grip” zapewnia optymalny chwyt podczas wykonywania wszelkiego rodzaju prac związanych z obróbką drewna.

Nie bez znaczenia jest również fakt, że młotki ciesielskie z linii Stanley FatMax Xtreme AntiVbe są metalowymi konstrukcjami jednobryłowymi. Głowica oraz rękojeść wykonane z jednego kawałka stali wykluczają ryzyko uszkodzenia narzędzia, gwarantują również bezpieczeństwo jego użytkowania.

Przeciążenie i kontuzja nadgarstka? Uciążliwe wibracje? Niedogodności te – towarzyszące zazwyczaj wielogodzinnej pracy przy użyciu młotka – w przypadku młotków z linii Stanley FatMax Xtreme AntiVibe zostały maksymalnie zminimalizowane lub zupełnie wyeliminowane. Komfort pracy zapewnia zastosowany w młotku Stanley FatMax Xtreme AntiVibe kamertonowy system tłumienia drgań. To opatentowane przez firmę Stanley rozwiązanie przekłada się bezpośrednio na redukcję wstrząsów, drgań i wibracji, które powstają w efekcie uderzania młotkiem o materiał, który podlega obróbce.

Cena: 120 PLN

Młotki ciesielskie z serii FatMax® Xtreme™ AntiVibe™ dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.

4.9/5 - (11 głosów)

Data publikacji: 26 stycznia, 2014

4.9/5 - (11 głosów)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły