Narzędzia ręczne

Narzędzia WIHA – bezpieczeństwo i wydajność pracy

Prace budowlane oraz remontowe wymagają użycia profesjonalnych narzędzi. Narzędzia ręczne to typ sprzętu, który zapewnia precyzyjne wykonywanie zadań. Wydajność i bezpieczeństwo to dwie kluczowe cechy, które powinny posiadać urządzenia do wykonywania prac technicznych. Producentem najwyższej klasy, wydajnych, ergonomicznych, bezpiecznych oraz funkcjonalnych narzędzi jest firma Wiha.

WIHA – producent narzędzi ręcznych

WIHA to firma, której kompleksowe działania prowadzą do uzyskiwania doskonałych rozwiązań w postaci funkcjonalnych narzędzi. Firma opracowuje koncepcje, wykonuje projekty oraz produkuje najwyższej klasy narzędzia oraz zestawy narzędziowe, które gwarantują pełną wydajność pracy. Przedsiębiorstwo jest cenionym na całym świecie producentem narzędzi ręcznych.

Produkty Wiha zapewniają idealne parametry ergonomii. Wykorzystanie doskonałych surowców sprawia, że narzędzia są trwałe i niepodatne na uszkodzenia i zniszczenie. Produkcja narzędzi Wiha odbywa się z zachowaniem najbardziej restrykcyjnych zasad bezpieczeństwa, dzięki czemu uzyskiwane narzędzia nie stwarzają zagrożenia użytkownikowi. Firma Wiha posiada niezwykle bogaty asortyment fachowych narzędzi. Praca z narzędziami Wiha to przyjemność oraz doskonała efektywność. Narzędzia Wiha to obowiązkowe wyposażenie każdego profesjonalisty, ale także domowego majsterkowicza.

Wkrętaki speedE – co je wyróżnia

Innowacyjne rozwiązania firmy Wiha zostały zmaterializowane w narzędziu jakim jest wkrętak Wiha speedE. To pierwszy na ryku śrubokręt wyposażony w napęd elektryczny. Zastosowanie silniczka zwiększa wydajność wykonywanej pracy oraz, co bardzo ważne, skraca jej czas. Wkrętaki Wiha speedE wykorzystują specjalny system, który nie tylko pozwala na łatwe i szybkie wkręcanie śrub, ale także dokręcanie ich z właściwym wyczuciem. Narzędzie wykonuje trzy działania w jednym ruchu zapewniając bardzo wydajną pracę.

Wkrętak speedE perfekcyjnie nadaje się do realizacji wrażliwych połączeń śrubowych, śrub długich oraz do zadań, kiedy wymaga się wkręcenia dużej ilości śrub w krótkim czasie. Urządzenie posiada funkcję automatycznej ochrony materiału przy 0,4 Nm oraz wspomnianą możliwość dokręcania z pełnym wyczuciem. Firma Wiha w swojej filozofii dba o najwyższe wskaźniki jakości, trwałości ergonomii i ochrony zdrowia użytkowników swoich narzędzi. Wkrętaki speedE marki Wiha to w pełni bezpieczne i wydajne narzędzia dla profesjonalistów, które idealnie sprawdzą się także w każdym domu.

wkrętarki wiha

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szczypce i młotki

Szczypce oraz młotki to bardzo cenne narzędzia ręczne produkowane przez firmę Wiha. Szczypce Wiha to sprzęt, który charakteryzuje najwyższa jakość oraz ergonomia. W produkcji szczypiec wykorzystywane są doskonałe materiały (wysokogatunkowa stal), zaawansowane procesy produkcji (innowacyjna obróbka, hartowanie itp.) oraz nowatorskie projekty. Idealnie przemyślana rękojeść z odpowiednio rozmieszczonymi strefami twardymi i miękkimi zapewnia wygodny i stabilny uchwyt, ochronę dłoni, oraz maksymalnie wydajną pracę przy mniejszym zaangażowaniu mięśni. Szczypce Wiha to narzędzia, w których zastosowano autorskie technologie, jak DynamicJoint (specjalne przeguby zwiększające wydajność pracy), BitCut (technologia do cięcia bocznego podwajająca siłę cięcia), MagicTips (końcówki gwarantujące stabilność i bezpieczeństwo), OptiGrip (optymalny uchwyt narzędzia). W asortymencie narzędzi Wiha znajduje się wiele rodzajów szczypiec do różnego zastosowania.

Niezbędnym narzędziem w różnego typu pracach jest młotek. Młotki produkowane przez firmę Wiha to niezwykle wydajne i funkcjonalne wyposażenie. Narzędzia te produkowane są z wysokojakościowych materiałów, dzięki czemu będą służyć użytkownikom przez wiele lat. Dużą wygodę zapewnia system znaczenia twardość końcówki młotków z użyciem kolorów (niebieski – miękki elastomer, czarny – średnio miękki kauczuk, żółty – twardy poliuretan, pomarańczowy – twardy octan celulozy, biały – bardzo twardy poliamid). Zakup młotków Wiha, to bardzo dobra inwestycja narzędziowa.

Narzędzia pomiarowe WIHA

W wykonywaniu prac remontowych oraz budowlanych konieczne są narzędzia pomiarowe. Wiha produkuje przyrządy pomiarowe gwarantujące wydajność oraz precyzję wykonywanych pomiarów. Wiha stosuje innowacyjne i autorskie rozwiązania w produkcji każdego artykułu. Wśród tego typu narzędzi marki Wiha znajdują się miarki składane oraz suwmiarki, w których zastosowano włókno szklane o bardzo dużej wytrzymałości, przez narzędzia pomiarowe cechuje długa żywotność oraz odporność na uszkodzenia.

narzedzia wiha skrzynka narzedziowa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tylko dobrze zaopatrzone sklepy

Narzędzia produkowane przez firmę Wiha, to specjalistyczny sprzęt, którego używają profesjonaliści na placach budowy, w warsztatach oraz wszędzie tam, gdzie ważna ceni się precyzję, funkcjonalność i wydajność. Decydując się na zakup narzędzi marki Wiha należy ich szukać wyłącznie w najlepszych i dobrze zaopatrzonych specjalistycznych sklepach. Bogata oferta różnego rodzaju sprzętu i narzędzi znajduje się w sklepie internetowym firmy NDAR. Przedsiębiorstwo działa od niemal dekady i współpracuje z najlepszymi hurtowniami narzędziowymi. Firma odpowiada na szerokie potrzeby klienta zapewniając bogaty asortyment, w którym znajdują się narzędzia ręczne, elektronarzędzia oraz fachowy osprzęt do realizacji zarówno drobnych robót, jak i najbardziej zaawansowanych prac.

Sklep internetowy NDAR dostarcza profesjonalnych narzędzi produkowanych przez firmę Wiha (https://www.sklep.narzedziawarszawa.pl/pl/producer/WIHA/51), takich jak na przykład: śrubokręty, wkrętaki elektryczne, młotki, szczypce, narzędzia pomiarowe, a także kompleksowe zestawy narzędziowe Wiha. Firma posiada również narzędzia innych wiodących marek. Kompetentna obsługa, doradztwo oraz ekspresowa realizacja zamówień na terenie Polski, to ważne cechy firmy NDAR. Przedsiębiorstwo to nie tylko wiodący na rynku dostawca narzędzi i osprzętu roboczego, w tym produktów marki Wiha, ale także godny zaufania partner biznesowy.

4.9/5 - (28 votes)

Data publikacji: 18 czerwca, 2019

Autor:

4.9/5 - (28 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 1. Michał
  wtorek, 18 czerwca, 2019

  Lubię kupować sprawdzone narzędzia które przetrwają lata. Cenię sobie jakość i wytrzymałość produktów. Nie lubię być zawiedziony jednorazowym użyciem narzędzia które trzeba wyrzucić. Z narzędzi Wiha każdy powinien być zadowolony, nie ma do czego się przyczepić.

 2. montażysta
  środa, 19 czerwca, 2019

  Profesjonalne narzędzia w rękach fachowca to klucz do sukcesu przy pracach montażowych. Ergonomiczne, bezpieczne i wielofunkcyjne narzędzia umożliwiają szybki i precyzyjny montaż , ułatwiają pracę i zapewniają długoletnie korzystanie z nich. Warto zwracać uwagę na sprzęt i narzędzia jakimi dysponuje potencjalny wykonawca naszej inwestycji.

 3. Sylwek
  wtorek, 21 marca, 2023

  Wiha to solidne narzędzia, godne polecenia, zwykle zamawiam w internecie

Podobne artykuły