Narzędzia ręczne

STAHLWILLE – jeden z liderów wśród producentów narzędzi

Dobre narzędzia to takie, które są wykonane z materiałów wysokiej jakości i zaprojektowane w taki sposób, aby korzystanie z nich było jak najbardziej sprawne i bezpieczne.

Firma STAHLWILLE – jeden z czołowych producentów narzędzi ręcznych i modułów TCS spełnia wszystkie te kryteria. Jednak jak mogłoby być inaczej, jeśli mówimy o niemieckiej jakości i ponad 150-letnim doświadczeniu w produkcji narzędzi.

Narzędzia ręczne STAHLWILLE

Trwałość i ergonomia to czynniki, na które zwracają uwagę nie tylko profesjonaliści z serwisów naprawczych, warsztatów samochodowych czy firmowych działów utrzymania ruchu. Coraz częściej robią to również osoby, które używają narzędzi na własny użytek, na przykład do majsterkowania czy do sporadycznych napraw samochodu, motocykla czy innych urządzeń mechanicznych. Narzędzia ręczne STAHLWILLE, takie jak:

 • klucze płaskie,
 • klucze przegubowe,
 • klucze oczkowe,
 • wkrętaki,
 • szczypce,
 • przecinaki,
 • noże do kabli
 • pilarki
 • klucze nasadowe,
 • grzechotki,
 • klucze dynamometryczne,
 • młotki i wiele innych,

to produkty, które zostały zaprojektowane z uwzględnieniem pełnej wygody użytkowania, wytrzymałości oraz bezpieczeństwa.

Ponad półtorawieczne doświadczenie marki w projektowaniu i produkcji narzędzi ręcznych, przekłada się na produkt o wysokiej jakości, ceniony przez mechaników i majsterkowiczów na całym świecie. Marka obecna jest w aż 90 krajach!

Narzędzia STAHLWILLE – technologia DRALL+ i 3K DRALL

Jedną z autorskich innowacji firmy są serie wkrętaków DRALL+ i 3K DRALL. Za sprawą nowoczesnych rozwiązań technologicznych, otrzymujemy perfekcyjne narzędzia STAHLWILLE, które są nie tylko poręczne, ale zapewniają maksymalne przeniesienie siły oraz wygodę i bezpieczeństwo użytkowania – nawet w trudnych warunkach pracy. Wszystko dzięki specjalnie ukształtowanej rękojeści, wykonanej ze stopu tworzyw, które gwarantują pełną kontrolę nad narzędziem.

Made in Germany – 100 procent produkcji w Niemczech

Wybór narzędzi, jakie oferuje firma STAHLWILLE, obejmuje obecnie ponad 4000 produktów podzielonych na 10 kategorii – w tym narzędzia specjalistyczne dla elektryków, instalatorów, mechaników oraz zestawy profesjonalnych narzędzi dla warsztatów utrzymania ruchu. Co najważniejsze, wszystkie narzędzia STAHLWILLE produkowane są w fabrykach zlokalizowanych na terenie Niemiec.

Tym samym każde narzędzie marki jest naprawdę 100 – procentowym produktem made in Germany! Co ważne, firma oferuje olbrzymie wsparcie techniczne i serwisowe oraz szereg innych usług, takich jak laserowe znakowanie narzędzi oraz profesjonalną kalibrację kluczy dynamometrycznych.

Bogata oferta narzędzi STAHLWILLE – https://narzedziowy24.eu/STAHLWILLE/pr/74

4.9/5 - (35 votes)

Data publikacji: 6 maja, 2020

Autor:

4.9/5 - (35 votes)

Tagi:

Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 1. Tomek
  środa, 6 maja, 2020

  tyle na lat na rynku oznacza, że to musi być dobra firma. narzędzia dobrej niemieckiej jakości cieszą długo podczas codziennej pracy. gdy robota idzie lekko dzięki takim narzędziom to jest zadowolenie.

 2. Jarek
  czwartek, 7 maja, 2020

  Wygodne i trwałe narzędzia są przydatne przez lata. Wydaje mi się, iż klucze, przecinaki i młotek, które kiedyś widziałem u mojego dziadka były chyba tej firmy. Przetrwały wiele lat od czasów wojny, aż ktoś z rodziny zabrał je na działkę i tam niestety je ukradziono wraz z innymi. Pamiętam do dziś ten rytuał kiedy dziadek zaglądał do skrzyni, szukał potrzebnych narzędzi i akcesoriów i naprawiał lub tworzył coś potrzebnego. I nie pamiętam aby któreś z narzędzi uległo zniszczeniu, co dziś jest zjawiskiem dosyć częstym, gdy kupi się zestaw w markecie budowlanym. Klucze po kilku razach są już zazwyczaj do wyrzucenia.

 3. rafal8647
  sobota, 9 maja, 2020

  ciekawy artykuł

Podobne artykuły