Cieśla

Szkolenia dla cieśli z programu Dietrich’s

Szkolenia dla ciesli z programu Dietrich's

Już po raz trzeci firma Dietrich’s ma przyjemność zaprosić przedstawicieli firm ciesielskich zainteresowanych swoim rozwojem zawodowym na szkolenia z oprogramowania do projektowania konstrukcji drewnianych. Niewątpliwie komputery wkroczyły już prawie do wszystkich dziedzin naszego życia. Również i w tym temacie, używając nowoczesnych systemów komputerowych mamy możliwość podniesienia swojej wydajności jak i jakości pracy związanej z przygotowaniem więźby.

W czasie pięciu spotkań, odbywających się cyklicznie co tydzień w pięciogodzinnych blokach tematycznych, słuchacze prowadzeni przez instruktora z firmy Dietrich’s, będą ćwiczyli na komputerach umiejętności związane z tworzeniem bryły dachu, wprowadzeniem konstrukcji więźby dachowej, generowaniem zestawień materiałowych oraz rysunków montażowych i warsztatowych poszczególnych elementów.

Ostatnie spotkanie zostanie poświęcone nauce trasowania elementów więźby przy użyciu profesjonalnego kątomierza ciesielskiego (Alfa-Winkiel’a). Wykorzystując precyzyjne rysunki warsztatowe pochodzące z wcześniej przygotowanych modeli w systemie Dietrich’s, słuchacze będą trenowali przenoszenie informacji z dokumentacji rysunkowej na drewno. Począwszy od prostych elementów takich jak krokwie zwykłe oraz kulawki, przechodząc następnie do bardziej skomplikowanych jak krokwie koszowe i narożne.

Szkolenia dla ciesli z programu Dietrich's

Szkolenia Dietrich’s będą odbywały w następujących miastach Polski: Wrocławiu, Opolu, Katowicach, Łodzi, Poznaniu, Rzeszowie i Bydgoszczy. Lista ta nie jest jeszcze zamknięta i w zależności od stopnia zainteresowania, będziemy na bieżąco reagowali i uruchamiali szkolenia w kolejnych miastach. Termin rozpoczęcia kursów styczeń/luty 2012. Zapraszamy!

Więcej informacji nt. szkoleń można znaleźć na stronie: www.dietrichs.pl
Osoby zainteresowane szkoleniem prosimy o kontakt:
Leszek Kołtun – Dietrich’s Polska
tel. 695 363 833
mail: l.koltun@dietrichs.com

5/5 - (15 votes)

Data publikacji: 4 stycznia, 2012

5/5 - (15 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły