Energooszczędne rolety

 

Roletę podwójnie plisowaną VELUX zaprojektowano z myślą o energooszczędności.

Materiał o konstrukcji plastra miodu wypełniony przestrzeniami powietrznymi oraz aluminiową wewnętrzną powłoką posiada wyjątkowe właściwości izolujące. Podczas chłodnych zimowych nocy opuszczona na oknie roleta może zmniejszyć straty ciepła przez okno nawet o 34%, a latem będzie stanowić ochronę przed upalnym słońcem. Dzięki tym nowoczesnym roletom obniżysz swoje rachunki za ogrzewanie oraz utrzymasz stałą temperaturę we wnętrzu, a tym samym poprawisz komfort użytkowania poddasza. Przestrzenny materiał rolety sprawia, że jest ona nie tylko energooszczędnym, ale także bardzo dekoracyjnym rozwiązaniem. Konstrukcję bez kasety wyposażono w bardzo wąskie prowadnice, właściwie niewidoczne na oknie. Funkcjonalny mechanizm umożliwia zatrzymanie rolety w dowolnym miejscu na ramie okiennej oraz poruszanie jej dolną i górną listwą.

Więcej na www.velux.pl

Data utworzenia: 03.12.2012


Komentarze

  • Ikowal napisał(a):

    Świetna ta roleta.Producent naprawdę postarał się,żeby spełniała swoją funkcję,nie była tylko elementem dekoracyjnym.Przestrzenny materiał z pewnością świetnie izoluje od zimna czy upału.

  • obiektywny napisał(a):

    W obecnych czasach kluczową sprawą w rozwiązaniach systemów w budownictwie jest niewątpliwie oszczędność energii. Wiąże się z tym stosowanie elementów energooszczędnych, które w okresach zimowych ograniczą straty ciepła, ale również w lecie zapewnią przyjemny komfort chroniąc przed nadmiernym nasłonecznieniem. Dlatego takie elementy dodatkowe wyposażenia okien, jak energooszczędne rolety, są z pewnością godne uwagi.

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Podobne artykuły