Nowa kolekcja rolet VELUX z wizerunkami bohaterów Gwiezdnych Wojen

Star Wars & VELUX Imperium Snu
Star Wars & VELUX Imperium Snu 

16 grudnia 2015, równolegle z kinową premierą kolejnej części kultowej sagi, na polski rynek trafiają nowe wzory rolet zaciemniających VELUX z wizerunkami bohaterów Gwiezdnych Wojen.

Nawet najodważniejszy rycerz Jedi potrzebuje spokojnego odpoczynku – dzięki roletom zaciemniającym Star Wars & VELUX Imperium Snu, każdy rodzic będzie mógł zapewnić swoim pociechom spokojniejszy i bardziej komfortowy sen. Zastosowanie specjalnej tkaniny zaciemniającej i umieszczenie jej w idealnie dopasowanej do skrzydła kasecie oraz użycie wąskich prowadnic pomaga w stworzeniu optymalnych warunków dla odpoczynku. Po zwinięciu roleta jest niemal niewidoczna na oknie. Wszystkie rolety z kolekcji dziecięcej VELUX posiadają Certyfikat Oeko-TEX®, gwarantujący bezpieczeństwo produktu dla zdrowia. Jednocześnie zachowana została najwyższa jakość nadruku, postacie są realistyczne i niezwykle barwne. Wzór jest skalowany do rozmiaru rolety, czyli im większe okno, tym ulubiony bohater będzie miał bardziej imponujące rozmiary. Opracowany przez VELUX system Pick&Click™ umożliwia szybką, niezwykle prostą i samodzielną instalację. Zamawiając roletę nie trzeba mierzyć skrzydła, wystarczy podać symbol okna VELUX z tabliczki znamionowej. Do najważniejszych zalet nowych zaciemniających VELUX należą zastosowanie bezpiecznych i trwałych materiałów do produkcji, wysoka jakość nadruku, łatwa instalacja i idealne dopasowanie do okna gwarantujące 100% zaciemnienia.

Kolekcja Star Wars & VELUX Imperium Snu to – jak podkreśla Katarzyna Gałek, Product Manager VELUX Polska – wielkie wydarzenie po dobrej stronie mocy. Nowe rolety łączą w sobie jakość i funkcjonalność VELUX z ekscytującym światem bohaterów Gwiezdnych Wojen – wyjaśnia Katarzyna Gałek. – Rolety zapewniają całkowite zaciemnienie, tworząc idealne warunki do snu, jak i odpoczynku w ciągu dnia. Nowe wzory trafią w gusta zarówno młodszego, jak i starszego fana kultowej serii.

Star Wars & VELUX Imperium Snu
Fot. Velux

Roleta zamiast plakatu – unikatowa galaktyczna dekoracja

Każdy z czterech wzorów przedstawia inne postacie i sceny z Gwiezdnych Wojen: dwie grafiki pochodzą z poprzednich filmów serii, a pozostałe dwie z najnowszej produkcji, która swoją premierę w polskich kinach będzie miała 18 grudnia 2015.

Saga filmów Gwiezdne wojny jest kultowa. Jej produkcję rozpoczęto w 1977 roku, a bohaterowie weszli na stałe do kanonów pop-kultury, są inspiracją dla gier, zabawek, produkcji odzieży i tekstyliów oraz plakatów, a teraz mogą być także dekoracją domu.

Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy to już siódmy film z tej serii. Jego akcja rozgrywa się 30 lat po wydarzeniach przedstawionych w części szóstej Gwiezdne Wojny: Powrót Jedi. W filmie wprowadzono nowe postacie – w tym czarny charakter Kylo Ren, który występuje również w jednym z nowych wzorów rolet. Rolety pasują do wszystkich typów okien dachowych VELUX, i można je zamówić w sieci dystrybucji lub w sklepie internetowym na stronie www.velux.pl . Cena katalogowa od 417 zł brutto.

Star Wars & VELUX Imperium Snu
Fot. Velux

Data utworzenia: 22.12.2015


Komentarze

  • Kowalska24 napisał(a):

    Piękna ta roleta,idealna do pokoju chłopca lub do sypialni dla miłośnika Gwiezdnych wojen.Trzeba rozszerzyć ofertę równiez o inne motywy,z pewnością znajda wielu klientów bo wygląda to świetnie.

  • Ewa napisał(a):

    Roleta zamiast plakatu? Ciekawy pomysł dla milośnika Gwiezdnych wojen. Przydałyby się też inne kolekcje, np. dla małych dzieci z Kubusiem Puchatkiem, który jest przez nich uwielbiany.

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Podobne artykuły