Promocja Velux dla dekarzy

montaż rolet promocja 1
montaż rolet promocja 1 

Promocja  Velux  „Zyskaj podwójnie. Montuj rolety” przewiduje nagrody dla firm dekarskich, które w terminie 1-30.09.2017  zamówią min. 5 rolet zewnętrznych.

Promocja Velux  skłania, do dopilnowania by dystrybutor wpisał w zamówienie informację, o tym, że realizowane jest ono dla konkretnej firmy oraz podał wybraną nagrodę . Lista nagród obejmuje: voucher na pobyt w hotelu dla 2 osób, voucher do „Katalogu Marzeń”, radio Bosch GML  SoundBoxx Professional.

Każda firma, która dokona poprawnego zgłoszenia, otrzyma nagrodę. Regulamin zakłada, że 1 firma dekarska może otrzymać 1 upominek. Szczegóły znajdują się na stronie Velux: www.velux.pl/promocjadladekarzy.

Data utworzenia: 01.09.2017


Komentarze

 • Remik napisał(a):

  Dlaczego tylko dla wykonawców? Przecież to inwestor najczęściej wybiera i płaci za wasz produkt.

 • Aneczka napisał(a):

  Ciekawy pomysł i ciekawe nagrody. Taki konkurs z pewnością przyciągnie wielu chętnych. I nie chodzi tu tylko o sprzedaż produktów ale o dobrą ich promocję. Oby więcej powstawało takich przedsięwzięć.

 • Jurek napisał(a):

  Dobra firma to super promocje Velux.Oj szkoda ze nie prowadzę tego typu firmy ,zapewne bym skorzystał

 • Jacek napisał(a):

  Bardzo ciekawa jest ta promocja dla firm dekarskich i z pewnością chętnych nie zabraknie aby skorzystać z tej promocji.Samo to ,że rolety firmy Velux są dobrej jakości i sprawdzają się znakomicie po zamontowaniu,warto inwestować w takie rolety i przy okazji jeszcze na tym osobiście skorzystać.

 • Anna napisał(a):

  Bardzo mi się to podoba. Zawsze fajnie jest dostać jakiś prezent. Jeśli i tak się montuje rolety to tym bardziej! Nic do stracenia.

 • Helenka napisał(a):

  fajna inicjatywa. skłania do uczciwości i rzetelności, a przy okazji można dostać coś w zamian. ciekawe kiedy Velux przewiduje kolejną taką akcję :)

 • Felicita napisał(a):

  na pewno warto skorzystać, nie wiadomo kiedy znowu będzie jakaś ciekawa promocja.

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Podobne artykuły