Rolety, żaluzje i markizy

11 000 odsłon poddasza

Wizualizator kolorów.

Osoby poszukujące idealnych rolet do swoich pokoi na poddaszu, mają ułatwione zadanie. VELUX udostępnił właśnie na swojej stronie internetowej przydatne narzędzie do tego celu – wizualizator kolorów.

Wizualizator kolorów umożliwia stworzenie symulacji wnętrza w oparciu o kilka kategorii. W pierwszej kolejności dokonujemy wyboru pokoju spośród 4 rodzajów pomieszczeń: kuchni, salonu, sypialni i pokoju dziecięcego. Dodatkowo, możemy wybrać styl wnętrza: nowoczesny, rustykalny lub klasyczny, co znacznie przybliża wizualizację pomieszczenia do efektu, jaki klienci osiągną w swoich domach. Po znalezieniu właściwego typu rolety – mogą to być m.in. rolety zaciemniające, dekoracyjne lub żaluzje, można wypróbować ulubione odcienie i desenie.

Więcej na: www.velux.pl

5/5 - (12 głosów)

Data publikacji: 8 listopada, 2011

5/5 - (12 głosów)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Damazy K.
    piątek, 11 stycznia, 2019

    Wreszcie znalazłem wygodne rozwiązanie, które umożliwi żonie dobór rolet w odpowiednim kolorze. Zamiast jeździć, oglądać i tracić czas usiądzie sobie przed ekranem laptopa i wybierze to co chce. Wizualizator kolorów f-my Velux super sprawa.

  2. Ikowal
    sobota, 12 stycznia, 2019

    Oj,uwielbiam takie wizualizatory.Świetnie,ze Velux o tym pomyślało.Czasem trudno sobie wyobrazić jak dana rzecz będzie wyglądała w naszym wnętrzu.Dzięki takim narzędziom jest to możliwe.

Podobne artykuły