Rolety, żaluzje i markizy

11 000 odsłon poddasza

Osoby poszukujące idealnych rolet do swoich pokoi na poddaszu, mają ułatwione zadanie. VELUX udostępnił właśnie na swojej stronie internetowej przydatne narzędzie do tego celu – wizualizator kolorów.

Wizualizator kolorów umożliwia stworzenie symulacji wnętrza w oparciu o kilka kategorii. W pierwszej kolejności dokonujemy wyboru pokoju spośród 4 rodzajów pomieszczeń: kuchni, salonu, sypialni i pokoju dziecięcego. Dodatkowo, możemy wybrać styl wnętrza: nowoczesny, rustykalny lub klasyczny, co znacznie przybliża wizualizację pomieszczenia do efektu, jaki klienci osiągną w swoich domach. Po znalezieniu właściwego typu rolety – mogą to być m.in. rolety zaciemniające, dekoracyjne lub żaluzje, można wypróbować ulubione odcienie i desenie.

Więcej na: www.velux.pl

5/5 - (12 votes)

Data publikacji: 8 listopada, 2011

Autor:

5/5 - (12 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Damazy K.
    piątek, 11 stycznia, 2019

    Wreszcie znalazłem wygodne rozwiązanie, które umożliwi żonie dobór rolet w odpowiednim kolorze. Zamiast jeździć, oglądać i tracić czas usiądzie sobie przed ekranem laptopa i wybierze to co chce. Wizualizator kolorów f-my Velux super sprawa.

  2. Ikowal
    sobota, 12 stycznia, 2019

    Oj,uwielbiam takie wizualizatory.Świetnie,ze Velux o tym pomyślało.Czasem trudno sobie wyobrazić jak dana rzecz będzie wyglądała w naszym wnętrzu.Dzięki takim narzędziom jest to możliwe.

Podobne artykuły