Blachy dachowe

Isola Powertekk Exclusive – dachówki na niepogodę

Norwegia to kraj, gdzie w niektórych rejonach śnieg i niska temperatura utrzymują się przez cały rok. Dlatego jej mieszkańcy, spośród których połowa zamieszkuje tereny wiejskie, budując swoje domy korzystają z najlepszych technologii, stworzonych specjalnie dla klimatu subpolarnego. Dach takiego domu, który przez 12 miesięcy jest obciążony śniegiem musi być niezawodny. Zbudowany z norweskich dachówek metalowych Isola Powertekk Exclusive.

Nie tylko jednak w krajach skandynawskich zima trwa zbyt długo. Zmiany klimatyczne, które zachodzą na całej planecie i anomalie pogodowe sprawiają, że również w umiarkowanym klimacie mamy do czynienia z wydłużającą się porą zimową. Najlepszy przykład miał miejsce w sezonie 2012/2013. Pierwszy śnieg spadł w Polsce pod koniec października i tak mu było dobrze, że został do Świąt Wielkanocnych. Dlatego warto skorzystać z doświadczonej, nowoczesnej technologii norweskiej i zabezpieczyć się na najbardziej niewiarygodne warunki atmosferyczne.

Isola Powertekk Exclusive – dachówki na niepogodę

Dlaczego właśnie Isola Powertekk Exclusive?

– nie musi być dodatkowo spinkowany jak wiele innych pokryć dachówkowych.
– są odporne na ekstremalne warunki pogodowe( ulewy , wichury, zamiecie śnieżne) dzięki wielopunktowym mocowaniom i dużemu zakładowi paneli
– absolutnie wyjątkowa lekkość (5 kg/m2) i szczelność na nachyleniu już od 8°
– panele Powertekk Exlusive mają wymiar 1198 x 418 mm i wykonane są z rdzenia stalowego zabezpieczonego grubą warstwą czystego cynku.
– niewielki format minimalizuje odpad i naprężenia charakterystyczne dla standardowych blachodachówek
– dłuższa trwałość, odporność na zarysowania i żywotność dzięki lakierowi proszkowemu.
Lakier jest dostępny w 8 kolorach szlachetnie matowych lub wysoce połyskliwych.

Isola Powertekk Exclusive – dachówki na niepogodę

Dodatkowo system zabezpiecza wszystkie akcesoria, które tworzą idealnie dopracowaną całość dachu. Zaś dzięki takim detalom jak dachówki szczytowe możliwe jest tworzenie autentycznie lekkich dachów, które nie ustępują rozwiązaniom klasycznym zarówno w funkcji jak i estetyce.

Powertekk Exclusive to nowoczesna odpowiedź norweskiej technologii na standardowe dachówki angobowane i glazurowane. Z nimi żadna zima nie będzie straszna.

ASZ

4.7/5 - (8 votes)

Data publikacji: 11 sierpnia, 2013

Autor:

4.7/5 - (8 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły