Windy, dźwigi i wciągarki dekarskie

Szybkomontujący żuraw VICARIO OMV 380 od dystrybutora IMS 24

Szybkomontujący żuraw VICARIO OMV 380 od dystrybutora IMS 24

Firma IMS24 z Ligoty Pięknej k. Wrocławia, jedyny oficjalny przedstawiciel włoskiej marki Vicario w Polsce, zaprezentowała żuraw szybkomontujący Vicario OMV 380. Jest to urządzenie o niewielkich gabarytach i funkcjonalności porównywalnej z dużymi żurawiami budowlanymi. Żuraw idealnie sprawdzi się na rynku usług dekarsko-ciesielskich.

Żuraw VICARIO OMV 380

Udźwig żurawia Vicario OMV 380 wynosi 1500 kilogramów w promieniu 4 metrów od osi oraz 350 kilogramów na końcu wysięgnika, o długości 15 metrów. Żuraw oferuje do 20 metrów wysokości pod hakiem, dzięki czemu ułatwi wykonywanie zadań pracownikom znajdującym się nawet na 5 piętrze. Maszyna może okazać się niezastąpiona również podczas klasycznej budowy domów jednorodzinnych, w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej oraz popularnej ostatnio budowie domów z bali.

Szybkomontujący żuraw VICARIO OMV 380 od dystrybutora IMS 24

Żuraw Vicario OMV 380 cechuje niewielka masa całkowita wynosząca zaledwie 3498 kilogramów, dzięki czemu jest łatwy w transporcie. Przemieszczanie pomiędzy miejscami pracy odbywa się na własnych kołach za samochodem dostawczym, pick-up’em czy busem o masie do 3,5 tony, z prędkością do 80 km/h. Zapotrzebowanie mocy wynosi zaledwie 3 kVA / 230 V. Opcjonalnie żuraw może być wyposażony we własny agregat prądotwórczy.

Wyłączny dystrybutor żurawi Vicario na Polskę.
Wyłączny dystrybutor żurawi Vicario na Polskę.

Żuraw jest bezkonkurencyjny w swojej klasie ze względu na efektywność pracy poszczególnych mechanizmów:

 • cztery prędkości podnoszenia 6 m/min -11 m / min -21 m / min -26,5 m/ min sterowane płynnie falownikiem,
 • trzy prędkości przesuwu wózka 13,4 m /min -21,5 m / min -40(30) m/ min sterowanie płynnie falownikiem z możliwością regulacji trzeciej prędkości,
 • trzy prędkości obrotu żurawia sterowane płynnie falownikiem.
Szybkomontujący żuraw VICARIO OMV 380 od dystrybutora IMS 24

Żuraw Vicario OMV 380 przyczynia się do zmniejszenia kosztów budowy, może zastąpić pracę 2-3 osób, co również ma znaczący wpływ na poprawę czasu pracy bez względu na warunki pogodowe. Maszyna sterowana jest bezprzewodowo joystickiem.

Firma IMS oferuje pomoc w załatwieniu formalności związanych z leasingowaniem żurawia, z finansowaniem w kwocie już od 99 zł dziennie. Całą wartość żurawia można zamortyzować jednorazowo.

Szybkomontujący żuraw VICARIO OMV 380 od dystrybutora IMS 24

Zainteresowane osoby mogą umówić się na prezentację żurawia w siedzibie firmy IMS24 w Ligocie Pięknej koło Wrocławia.

International Machinery Stock
IMS24 Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
ul. Kontenerowa 6, 55-114 Ligota Piękna koło Wrocławia
tel: +48 71 715 61 03
e-mail: biuro@ims24.pl
www.ims24.pl

4.9/5 - (30 głosów)

Data publikacji: 30 maja, 2021

4.9/5 - (30 głosów)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 1. operator
  poniedziałek, 31 maja, 2021

  Profesjonalny sprzęt potrafi niejednokrotnie ułatwić i przyspieszyć znacznie proces budowy. Prosty w przygotowaniu do pracy, o niewielkich gabarytach a jednocześnie funkcjonalny żuraw jest idealnym rozwiązaniem dla realizacji budynków o niewielkich wysokościach. Dodatkowym atutem jest jego zdalne sterowanie, a przede wszystkim osiągane parametry pracy.

 2. amator
  poniedziałek, 31 maja, 2021

  Imponujący jest ten pozornie niewielki żuraw i dobrze się stało ,że został wprowadzony do dystrybucji także na naszym rynku.Z pewnością chętnych nie zabraknie aby ten typ żurawia zakupić i go efektywnie wykorzystywać na budowach.

Podobne artykuły