Blachy dachowe

Co warto wiedzieć o płytach warstwowych?

Płyty warstwowe to jedne z najbardziej popularnych prefabrykowanych elementów wykorzystywanych w różnych celach. Coraz więcej osób decyduje się na ich zakup. Jednak spośród tak wielu różnorodnych produktów w jaki sposób powinniśmy wybrać te najwyższej jakości?

Czym dokładnie są płyty warstwowe?

Płyty warstwowe to prefabrykowane elementy, które złożone są z dwóch okładzin wykonanych z blach stalowych oraz rdzenia znajdującego się pomiędzy wspomnianymi blachami. Warto wiedzieć, iż rdzeń znajdujący się w płycie warstwowej gwarantuje doskonałą izolację akustyczną oraz termiczną, może być także doskonałą ochroną przed ogniem, jeżeli dodatkowo będzie wykonany z wełny mineralnej.

Z kolei okładziny wykonane ze stali nadają każdej płycie wysoką wytrzymałość mechaniczną. Ponadto są zabezpieczone specjalnymi środkami przed korozją, dzięki czemu materiał charakteryzuje się wysoką wytrzymałością. Decydując się na zakup płyt warto zaufać jedynie doświadczonym producentom. Doskonałym wyborem w tym przypadku będą wysokiej jakości płyty warstwowe Arpanel, które produkowane są zgodnie z wymaganiami ekologicznymi. Ponadto do ich produkcji zostały użyte najwyższej jakości materiały, które gwarantują tego typu produktom doskonałą wytrzymałość.

 

Rodzaje płyt warstwowych

W ofertach producenta znajdziemy między innymi płyty warstwowe ścienne oraz dachowe, a także płyty chłodnicze. Jednymi z najczęściej stosowanych materiałów budowlanych wykorzystywanych między innymi do wznoszenia obiektów przemysłowych oraz handlowych, jak również innych nieruchomości są płyty warstwowe ścienne oraz dachowe. Bardzo często są wykorzystywane także do budowy sufitów, jak również różnego rodzaju ścian działowych.

Z kolei płyty warstwowe chłodnicze charakteryzują się doskonałymi parametrami termicznymi, z tego powodu powszechnie wykorzystywane są podczas wykonywania różnego rodzaju ścian oraz dachów chłodni, jak również mroźni. Produkty wysokiej jakości nie tylko charakteryzują się doskonałym parametrami, ale także zapewniają bezpieczny montaż i z powodzeniem możemy zastosować nawet w przypadku niezbyt dużego budżetu.

Jakie płyty warstwowe powinniśmy wybrać?

Jeżeli obecnie stoimy przed wyborem odpowiednich płyt warstwowych i nie wiemy dokładnie na zakup jakich produktów powinniśmy się zdecydować, doskonałym wyborem w tym przypadku będą płyty warstwowe, które charakteryzują się przede wszystkim bardzo wysoką wytrzymałością. Dzięki temu decydując się na ich zastosowanie możemy być pewni, iż stworzony z nich produkt będzie długo sprawny.

Decydując się na zakup płyt warstwowych przede wszystkim powinniśmy zwrócić uwagę na ich wytrzymałość oraz jakość wykonania. Doskonałym rozwiązaniem w tej sytuacji jest zakup tego typu płyt bezpośrednio u producenta. Dzięki temu mamy pewność, iż dane produkty charakteryzują się najwyższą jakością. Ponadto możemy zakupić je w bardzo atrakcyjnych cenach, ponieważ często producent płyt warstwowych w przypadku ilości hurtowych sprzedaje swoim klientom produkty po obniżonej cenie.

4.5/5 - (17 votes)

Data publikacji: 24 czerwca, 2017

4.5/5 - (17 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Kalina
    środa, 27 lutego, 2019

    Na pewno wytrzymałość to cecha, na którą warto zwrócić uwagę. Jeśli kupimy towar bezpośrednio od producenta mamy pewność, że jest on najlepszej jakości, nie jest podrabiany i cena też zazwyczaj jest atrakcyjna.

Podobne artykuły