Windy, dźwigi i wciągarki dekarskie

Żuraw ciesielsko-dekarski Vicario OMV 380

Na rynek usług dekarsko-ciesielskich wprowadzone zostało nowe urządzenie – żuraw szybko-montujący Vicario OMV 380. Urządzenie to jest już dostępne na polskim rynku dzięki firmie IMS z Wrocławia, która jest jedynym oficjalnym przedstawicielem włoskiej marki Vicario w naszm kraju. Żuraw Vicario OMV 380 jest niewielki gabarytowo lecz funkcjonuje porównywalnie do dużych żurawi budowlanych.

Vicario OMV 380 posiada udźwig 1500 kg w promieniu 4 m od osi oraz 350 kg na końcu wysięgnika, o rozpiętości 15 m. Żuraw osiąga do 20 m wysokości pod hakiem, co umożliwia wykonywanie prac nawet z wysokości 5 piętra. Urządzenie nadaje się również do pracy przy klasycznej budowie domów jednorodzinnych, w zabudowie bliźniaczej i szeregowej oraz przy budowie coraz częściej spotykanych domów z bali.

Żuraw firmy IMS jest niezwykle lekką maszyną – jego masa całkowita wynosi zaledwie 3498 kg, co zdecydowanie ułatwia jej transport. Ponadto, żuraw posiada koła, dzięki którym można go przemieszczać za samochodem dostawczym, furgonetką, a także busem o masie do 3,5 ton, przy prędkości nieprzekraczającej 80 km/h. Żuraw funkcjonuje na mocy 3 kVA / 230 V, a ponadto jego wyposażenie może być wzbogacone o agregat prądotwórczy, co czyni go niemal samowystarczalnym.

Wyłączny dystrybutor żurawi Vicario na Polskę.
Wyłączny dystrybutor żurawi Vicario na Polskę.

Maszyna jest jedną z najefektowniejszych w swoim rodzaju, dzięki zmiennym funkcjom, jak na przykład:

  • 4 opcje wyboru prędkości podnoszenia sterowane płynnie falownikiem, czyli: 6 m/min -11 m / min -21 m / min -26,5 m/ min
  • 3 opcje wyboru prędkości przesuwu wózka sterowanie płynnie falownikiem z możliwością regulacji trzeciej prędkości, czyli: 13,4 m / min -21,5 m / min -40(30) m/ min,
  • 3 prędkości obrotu żurawia sterowane płynnie falownikiem.

Dzięki Vicario OMV 380 i jego innowacyjnej mechanice, koszt oraz czas budowy mogą znacznie się zmniejszyć, gdyż żuraw jest w stanie zastąpić pracę od dwóch do trzech osób. Ma to zdecydowany wpływ na poprawę czasu pracy, nawet w niesprzyjających warunkach pogodowych. Sterowanie maszyny jest niezwykle proste i odbywa się za pomocą joysticka.

Istnieje możliwość otrzymania pomocy od Firmy IMS w leasingowaniu urządzenia z finansowaniem już od 99 zł dziennie. Całkowita wartość żurawia może być również sfinansowana jednorazowo.

IMS zaprasza zainteresowanych na prezentację żurawia Vicario OMV 380 w siedzibie firmy, we Wrocławiu.

International Machinery Stock
IMS Bartłomiej Nowak
ul. Rogowska 9, 54-440 Wrocław
tel: +48 71 715 61 03, fax: +48 71 715 61 05
e-mail: biuro@ims24.pl
www.ims24.pl

5/5 - (1 vote)

Data publikacji: 24 grudnia, 2019

Autor:

5/5 - (1 vote)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły