Narzędzia wielofunkcyjne od Milwaukee®

Narzędzia wielofunkcyjne od Milwaukee®
Narzędzia wielofunkcyjne od Milwaukee® 

Wszechstronne rozwiązania bezprzewodowe do cięcia i szlifowania to wyposażenie, jakie marka Milwaukee® oferuje dekarzom i cieślom, aby usprawnić ich pracę.

M12™ subkompaktowe narzędzia wielofunkcyjne

C12 MT to narzędzia wielofunkcyjne, które znajdzie swoje zastosowanie w każdym warsztacie. Wyposażone jest ono w REDLINK™, czyli elektroniczne zabezpieczenie przed przeciążeniem w maszynie i akumulatorze, zapewnia najwyższą żywotność w swojej klasie. Regulacja prędkości (5000–20 000 obr/min) i ruch oscylacyjny w lewo/prawo 1.5° w różnych materiałach (w metalu/plastiku/drewnie) dają możliwość dostosowania urządzenia do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Narzędzia wielofunkcyjne od Milwaukee®

Akumulator REDLITHIUM-ION™ zapewnia dłuższy czas pracy narzędzia oraz jego zwiększoną trwałość dzięki wzmocnionej konstrukcji obudowy, wbudowanej elektronice monitorującej poszczególne ogniwa oraz zabezpieczającej przed przeciążeniem. Indywidualne monitorowanie ogniw optymalizuje czas pracy narzędzia i zapewnia długotrwałą żywotność baterii. Elastyczny system bateryjny gwarantuje współpracę ze wszystkimi akumulatorami Milwaukee® M12™.

M18™ – kompaktowe narzędzia wielofunkcyjne

M18 BMT to do 50% szybsze i bardziej wszechstronne rozwiązanie bezprzewodowe do cięcia i zdzierania, które osiąga takie wyniki pracy, jak elektronarzędzia przewodowe. 12-stopniowa regulacja prędkości (12 000–18 000 obr./min) i ruch oscylacyjny 3.4° w różnych materiałach (w metalu / plastiku / drewnie) dają szerokie możliwości zastosowań podczas pracy. REDLINK™, czyli elektroniczne zabezpieczenie przed przeciążeniem i układ elektroniczny w maszynie zapewnia najwyższą żywotność i osiągi w swojej klasie. Urządzenie posiada unikalny ogranicznik głębokości w celu uniknięcia nadmiernego cięcia w materiale.

Narzędzia wielofunkcyjne od Milwaukee®

Komfort użytkowania zapewnia zestaw do odsysania pyłu. Po podłączeniu do systemu odpylania AC lub DC pozwala utrzymać wolne od zanieczyszczeń miejsce pracy. Wbudowana lampka oświetlenie LED pomaga w oświetleniu powierzchni roboczej. Urządzenie współpracuje ze wszystkimi akumulatorami Milwaukee® M18™.

Dowiedz się więcej na www.milwaukeetool.pl

Data utworzenia: 20.05.2018


Komentarze

  • obywatel napisał(a):

    Dobre i niezawodne narzędzia to podstawa sprawnej pracy nie tylko profesjonalistów ale także amatorów majsterkowiczów.Narzędzia wielofunkcyjne w tym także i te kompaktowe oferowane przez firmę Milwaukee są bardzo dobrym rozwiązaniem aby zapewnić sprawną i bezpieczną pracę wszystkim którzy chcą bezproblemowo wykonywać swą pracę.

  • Jadzia napisał(a):

    Wielofunkcyjne urządzenia to świetna sprawa. Nie potrzeba kilku urządzeń do różnych prac, tylko wystarczy jedno. Jest to wygodniejsze rozwiązanie, jak również oszczędniejsze.

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Podobne artykuły