Narzędzia wielofunkcyjne od Milwaukee®

Narzędzia wielofunkcyjne od Milwaukee®
Narzędzia wielofunkcyjne od Milwaukee® 

Wszechstronne rozwiązania bezprzewodowe do cięcia i szlifowania to wyposażenie, jakie marka Milwaukee® oferuje dekarzom i cieślom, aby usprawnić ich pracę.

M12™ subkompaktowe narzędzia wielofunkcyjne

C12 MT to narzędzia wielofunkcyjne, które znajdzie swoje zastosowanie w każdym warsztacie. Wyposażone jest ono w REDLINK™, czyli elektroniczne zabezpieczenie przed przeciążeniem w maszynie i akumulatorze, zapewnia najwyższą żywotność w swojej klasie. Regulacja prędkości (5000–20 000 obr/min) i ruch oscylacyjny w lewo/prawo 1.5° w różnych materiałach (w metalu/plastiku/drewnie) dają możliwość dostosowania urządzenia do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Narzędzia wielofunkcyjne od Milwaukee®

Akumulator REDLITHIUM-ION™ zapewnia dłuższy czas pracy narzędzia oraz jego zwiększoną trwałość dzięki wzmocnionej konstrukcji obudowy, wbudowanej elektronice monitorującej poszczególne ogniwa oraz zabezpieczającej przed przeciążeniem. Indywidualne monitorowanie ogniw optymalizuje czas pracy narzędzia i zapewnia długotrwałą żywotność baterii. Elastyczny system bateryjny gwarantuje współpracę ze wszystkimi akumulatorami Milwaukee® M12™.

M18™ – kompaktowe narzędzia wielofunkcyjne

M18 BMT to do 50% szybsze i bardziej wszechstronne rozwiązanie bezprzewodowe do cięcia i zdzierania, które osiąga takie wyniki pracy, jak elektronarzędzia przewodowe. 12-stopniowa regulacja prędkości (12 000–18 000 obr./min) i ruch oscylacyjny 3.4° w różnych materiałach (w metalu / plastiku / drewnie) dają szerokie możliwości zastosowań podczas pracy. REDLINK™, czyli elektroniczne zabezpieczenie przed przeciążeniem i układ elektroniczny w maszynie zapewnia najwyższą żywotność i osiągi w swojej klasie. Urządzenie posiada unikalny ogranicznik głębokości w celu uniknięcia nadmiernego cięcia w materiale.

Narzędzia wielofunkcyjne od Milwaukee®

Komfort użytkowania zapewnia zestaw do odsysania pyłu. Po podłączeniu do systemu odpylania AC lub DC pozwala utrzymać wolne od zanieczyszczeń miejsce pracy. Wbudowana lampka oświetlenie LED pomaga w oświetleniu powierzchni roboczej. Urządzenie współpracuje ze wszystkimi akumulatorami Milwaukee® M18™.

Dowiedz się więcej na www.milwaukeetool.pl


Narzędzia wielofunkcyjne od Milwaukee®
5 (100%) 9 głos[ów]


dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zobacz także