Elektronarzędzia

Narzędzia Dedra – i dla fachowców, i dla amatorów

Dedra, to istniejąca od 1991 roku firma, specjalizująca się w branży narzędziowej. Przedsiębiorstwo z polskim kapitałem oferuje bardzo szeroką gamę narzędzi dla właściwie wszystkich fachowców budowlanych, w tym glazurników, stolarzy, murarzy, dekarzy i hydraulików.

Dedra już od 1999 roku współpracuje z takimi gigantami jak Castorama czy Leroy Merlin, ułatwiając realizację budowlanych planów zarówno fachowcom, jak i amatorom majsterkowania. Firma w 2003 roku na stałe zadomowiła się w Pruszkowie, skąd zaopatruje w niezbędne sprzęty i narzędzia najbardziej wymagających klientów w Europie. 

Główna misja przedsiębiorstwa – Dedra Exim Sp. z o.o w pigułce

Głównym zadaniem firmy jest ułatwienie klientom dostępu do najnowocześniejszych produktów wspierających pracę w zakresie budownictwa, glazurnictwa, hydrauliki, szklarstwa, oświetlenia i wszelakiego drobnego majsterkowania. Oprócz produktów marki Dedra, firma oferuje również produkty marek własnych, które sukcesywnie utworzyła m.in. Pansam, Descon, Hiller&Mohr, Dedra Garden. Dedra Exim Sp. z o.o jest dziś też cenionym i rozpoznawalnym liderem z zakresu spawalnictwa, odpowiedzialnym za rozpowszechnienie i spopularyzowanie na polskim rynku już w 2006 roku spawarek inwektorowych.

Najważniejsze i najpopularniejsze produkty, cenione przez użytkowników, sukcesywnie znaleźć możemy pod nazwą własną marki – Dedra. Poniżej najważniejsze narzędzia Dedra. Pełną ofertę można znaleźć w sklepie internetowym firmy KIM pod adresem: https://kim24.pl/Dedra 

Brzeszczoty Dedra

Firma posiada w swej ofercie szeroką gamę brzeszczotów. Możemy zakupić je jako pojedyncze sztuki, bądź też w formie gotowych zestawów. Znajdziemy brzeszczoty do drewna, metalu, ceramiki, betonu, lub takie które są przeznaczone do konkretnych urządzeń m.in. do wyrzynarki, piły szablastej, piły kłąbkowej i piły otwornicy.

Dyski Dedra

Dyski Dedry, to szeroka gama specjalistycznych materiałów, wykonanych z największą precyzją. Dzięki nim precyzyjnie wypolerujemy bądź wyszlifujemy każdą powierzchnię. Do wyboru mamy dyski przeznaczone do pracy na sucho i dyski elastyczne, które ułatwią nam osiągnięcie zamierzonych efektów. Dostępnych jest kilkanaście gatunków – każdy ma inny rodzaj gradacji i wartość średnicy tarczy.

Klucze narzędziowe Dedra

klucze narzędziowe to jeden z najważniejszych działów produkcji przedsiębiorstwa Dedra. Firma dostarcza oprzyrządowanie pomocne dla każdego majsterkowicza – zarówno amatora, jak i profesjonalisty. W ofercie znajdziemy klucze sześciokątne sprzedawane w gotowych zestawach, klucze oczkowe, klucze płaskie, klucze płasko-oczkowe zebrane w gotowe komplety, klucze nasadowe sprzedawane w zestawach po minimum 25 sztuk, a także zestaw kluczy Torx. 

Narzędzia Dedra

Narzędzia Dedra

Narzędzia, oferowane nam przez Dedrę, to pełny przekrów produktów niezbędnych osobom trudniącym się remontami. Znajdziemy tu zatem narzędzia akumulatorowe (pilarki, szlifierki, przecinarki, piły, lampy warsztatowe) oraz narzędzia ręczne (świdry do gleby, ręczne walce, sekatory ogrodowe, nożyce, łopaty, grabki i szpadle). Dedra oferuje też  podstawowe narzędzia budowlane (szpachle, gilotyny, pistolety, wyciskacze)i specjalistyczne narzędzia glazurnicze (maszyny do glazury, usuwacze fug, wanny glazurnicze). Dedra to także narzędzia hydrauliczne (przepychacze i udrażniacze), narzędzia szklarskie (nożyki, rozetki, przyssawki) i wszelakie drobne narzędzia ręczne (obcinaki, próbniki, nitownice, pilniki, tarniki, mieszadła, osełki, ołówki, szczypce, ściski, opaski, klucze nastawne, imadła, oraz szczotki).

Zespoły prądotwórcze

Potocznie zespoły prądotwórcze nazywane są przez klientów akumulatorami. Akumulatory Dedra to wyspecjalizowane maszyny, służące do wytworzenia awaryjnego napięcia, bądź też stanowiące źródło dodatkowej energii w domu lub w pracy. Zasilane są paliwem, dzięki któremu są w stanie działać przez długi czas. Występują w różnych wariacjach mocy, począwszy od 2000W, poprzez 5000W, a kończąc na 6000W.

Współpraca zagraniczna

Po zdobyciu silnej pozycji na polskimo rynku, nie zwalniając ani na chwilę tempa swej pracy, spółka Dedra postanowiła poszerzyć działalność na rynki krajów sąsiedzkich. Dzięki temu, nieprzerwanie od 2013 roku narzędzia, które firma produkuje, dostarczane są również do Czech, na Litwę i na Słowację. Obecnie, do partnerów zagranicznych należą także Węgry i Rumunia, dzięki czemu firma Dedra zyskała miano wschodnioeuropejskiego giganta na rynku narzędziowym.


Data publikacji: 31 maja, 2022

Autor:Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Darek
    piątek, 17 marca, 2023

    Swego czasu kupowałem narzędzia derda w sklepie z narzędziami domitech, mam do dziś.

Podobne artykuły