Nowe pilarki Husqvarna z systemem TrioBrake™

Nowe pilarki Husqvarna z systemem TrioBrake™
Nowe pilarki Husqvarna z systemem TrioBrake™ 

Husqvarna zwiększa liczbę modeli pilarek wyposażonych w system TrioBrake™. System ten sprawia, że praca pilarką staje się bezpieczniejsza, łatwiejsza, wydajniejsza i bardziej ergonomiczna. Wyjątkowa konstrukcja hamulca bezpieczeństwa sprawia, że podczas pracy użytkownik pilarki stosuje bardziej wygodną i komfortową postawę – zgina nogi, a nie plecy…

TrioBrake™ umożliwia uruchomienie hamulca piły łańcuchowej na trzy różne sposoby, które zapewniają niespotykane dotychczas bezpieczeństwo pracy. W razie wystąpienia tzw. odbicia, kiedy końcówka prowadnicy gwałtownie odskakuje do góry, hamulec uruchamia się siłą bezwładności. System uaktywnia się również, gdy użytkownik potknie się np. o gałąź lub kamień. W pewnych sytuacjach hamulec może być też uruchomiony mechanicznie przez lewą lub prawą dłoń operatora. TrioBrake™ poprawia bezpieczeństwo podczas pracy pilarką i pozwala ograniczyć do minimum wysiłek użytkownika.

Nowe pilarki Husqvarna z systemem TrioBrake™
Nowe pilarki Husqvarna z systemem TrioBrake™

TrioBrake™ sprzyja przyjmowaniu bardziej ergonomicznej pozycji podczas pracy pilarką, gdyż wyposażona w niego maszyna wymaga odpowiedniej postawy dla lepszej pracy: system ten powoduje, że użytkownik zgina nogi, a nie plecy. Pilarkę należy trzymać we właściwej pozycji, w przeciwnym razie włączy się mechanizm hamulcowy.

Wiecej na www.husqvarna.pl


Data utworzenia: 10.02.2010


Komentarze

  • Marek K. napisał(a):

    Właśnie poległa kolejna pilarka z marketu. Zatem czas najwyższy na produkt sprawdzonego producenta. Husqvarna - to firma zachwalana mi przez znajomych. Jak czytam tu w artykule dodatkowo pilarki tej firmy wyposażone są w system Trio-Brake, czyli uruchamianie hamulca łańcucha na 3 różne sposoby. To ważne dla mojego bezpieczeństwa. Pilarka wymusza też właściwą ergonomiczną postawę podczas pracy. Zatem z pewnością coś sobie z tej oferty Husqvarny wybiorę.

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Podobne artykuły