Protool wprowadza na rynek nowe wyrzynarki

Protool wprowadza na rynek nowe wyrzynarki przeznaczone do pracy na budowie
Protool wprowadza na rynek nowe wyrzynarki przeznaczone do pracy na budowie 

Gumowe elementy ochronne oraz odporna na uderzenia obudowa wzmocniona włóknem szklanym sprawiają, że nowe wyrzynarki Protool są niezwykle trwałe, a przez to idealne do stosowania w surowych warunkach placu budowy. Smukły i ergonomiczny kształt gwarantuje wygodne operowanie narzędziem w każdej pozycji pracy. Wysoce wydajna elektronika, zoptymalizowany suwak oraz specjalne łożyska zapewniają wyrzynarkom ponadprzeciętną żywotność.

Wymiana brzeszczotów następuje bardzo szybko i beznarzędziowo za pomocą łatwo dostępnej dźwigni FastFix. 3-stopniowe prowadzenie brzeszczotu ze szczękami z węglików spiekanych zapewnia łatwe, precyzyjne i dokładne kątowo cięcie. Zabezpieczenie przeciwodpryskowe pozwala z kolei uniknąć czasochłonnej obróbki dodatkowej. Dzięki wymiennej stopie (wykonanej ze stali lub tworzywa sztucznego) wyrzynarki nadają się do cięcia szerokiej gamy materiałów: dla przykładu stopa z tworzywa jest idealna do obróbki drewna i materiałów delikatnych. Inna ważna cecha nowych wyrzynarek Protool to 4-stopniowa regulacja suwu wahadłowego, dzięki której można uzyskać pożądany stopień precyzji lub prędkości cięcia. Odkurzacz łączy się z wyrzynarką za pomocą antystatycznego adaptera. Kompletacja ta gwarantuje idealną widoczność linii cięcia. Protool oferuje także szeroki wachlarz brzeszczotów oraz dodatkowych akcesoriów takich jak cyrkiel czy prowadnica równoległa, które pozwalają wykorzystać wyrzynarki do większości zastosowań na placu budowy.

Protool wprowadza na rynek nowe wyrzynarki przeznaczone do pracy na budowie

Nowe wyrzynarki z elektroniką dostępne są w dwóch wariantach: z uchwytem grzybkowym lub żelazkowym (JSP/BSP 120 E), natomiast w wersji bez elektroniki producent proponuje wariant z uchwytem grzybkowym (JSP 120). Wyrzynarki z elektroniką dostarczane są w Systainerach z przegródkami w pokrywie. W Systainerze można swobodnie przechowywać zarówno urządzenie, jak i wyposażenie dodatkowe. Pokrywa natomiast jest praktycznym i wygodnym miejscem przechowywania brzeszczotów. Wyrzynarki dostępne będą od października u Dystrybutorów Protool. Więcej szczegółów na temat produktów Protool znajdą Państwo na stronie www.protool.pl


Data utworzenia: 13.07.2011


Komentarze

  • Anatol L. napisał(a):

    Jak potrzebnym urządzeniem jest wyrzynarka przekonałem się podczas remontu. Niestety ta promocyjna chyba wyzionęła ducha, zatem czas poszukać nowej. Przyjrzę się bliżej propozycji f-my Protool. Wyrzynarka z uchwytem żelazkowym BSP 120 E, w systainerze z przegródkami, z akcesoriami i miejscem na brzeszczoty zachęcają do zakupu. Sprawdzę też aktualną oferę f-my Protool.

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Podobne artykuły