Wielofunkcyjne narzędzie Multi-Cutter GOP 300 SCE

Wielofunkcyjne narzędzie Multi-Cutter GOP 300 SCE
Wielofunkcyjne narzędzie Multi-Cutter GOP 300 SCE 

Multi-Cutter firmy Bosch jest wielofunkcyjnym narzędziem wyposażonym w system SDS, który umożliwia montaż osprzętu bez stosowania dodatkowych przyrządów. Wygodną pracę nowym urządzeniem zapewnia również wydajny silnik o mocy 300 W z systemem Constant Electronic oraz wąska rękojeść ułatwiająca uchwyt.

GOP 300 SCE Professional jest uniwersalnym, wydajnym i kompaktowym narzędziem wielofunkcyjnym umożliwiającym m.in. wykonywanie wcięć wgłębnych w miękkim i twardym drewnie. Urządzenie to jest niezawodnym pomocnikiem przy różnego rodzaju pracach adaptacyjnych i naprawach, a także podczas wykańczania wnętrz. Stanowi narzędzie pracy dla stolarzy, parkieciarzy. GOP 300 SCE Professional jest wyposażone w beznarzędziowy system wymiany osprzętu SDS, opatentowany przez firmę Bosch, który pozwala w łatwy sposób wymieniać końcówki robocze bez stosowania dodatkowych narzędzi, jak trzpienie mocujące lub śruby. Wystarczy otworzyć uchwyt mocujący za pomocą dźwigni, włożyć osprzęt i zamknąć uchwyt. Silnik 300 W sprawia, że Multi-Cutter jest najmocniejszym modelem w swojej klasie. Natomiast zastosowany w nim system Constant Electronic gwarantuje stałą prędkość oscylacyjną niezależnie od obciążenia, a tym samym umożliwia szybkie tempo pracy, także podczas wykonywania trudnych zadań, jak np. cięcie wgłębne czy usuwanie zaprawy z fug. Dzięki małemu obwodowi rękojeści narzędzie wygodnie leży w dłoni. Wśród pozostałych zalet urządzenia można wskazać: wstępny wybór prędkości obrotowej umożliwiający dopasowanie tempa pracy do stosowanego osprzętu i właściwości obrabianego materiału, pokryte gumą powierzchnie chwytowe oraz kulowe mocowanie przewodu, które zapewnia bezpieczniejszą i swobodniejszą pracę w każdej pozycji oraz zapobiega przerwaniu przewodu sieciowego. W wyposażeniu standardowym znajduje się walizka systemowa L-BOXX zawierająca 8 akcesoriów do piłowania i szlifowania oraz 40 papierów ściernych o różnej grubości ziarna. Więcej na: www.bosch.pl

Data utworzenia: 16.01.2012


Komentarze

  • iwkako24 napisał(a):

    Bardzo cenię elektronarzędzia Bosch,są niezawodne i niezwykle trwałe.To wielofunkcyjne narzędzie z pewnością ułatwi pracę gł/ stolarzom,musze pokazać męzowi bo zajmuje się amatorsko stolarka.

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Podobne artykuły