Ubrania robocze

Buty robocze NEW MASCOT® FOOTWEAR safety footwear

Niezależnie od tego, czy pracujesz w branży handlowej czy przemysłowej, wysoki komfort jest najważniejszy. Spędzasz wiele godzin dziennie w swoim obuwiu i dlatego ważne jest, abyś czuł się bezpiecznie, pewnie i aby było ci wygodnie.

W MASCOT® FOOTWEAR znajdziesz obuwie, które jest odpowiednie dla wielu sektorów i spełnia rozmaite wymagania użytkowników. Weźmy na przykład nowo wprowadzoną na rynek kolekcję MASCOT® FOOTWEAR INDUSTRY z wytrzymałym obuwiem do pracy na świeżym powietrzu lub MASCOT® FOOTWEAR CARBON, która jest innowacyjną kolekcją o niskiej wadze, z podnoskiem wykonanym z włókna węglowego i materiałem zewnętrznym wykonanym w 50% z poliestru z recyklingu.

Buty robocze NEW MASCOT® FOOTWEAR safety footwear

MASCOT® FOOTWEAR INDUSTRY

MASCOT® FOOTWEAR INDUSTRY to kolekcja obuwia idealna do pracy przemysłowej dzięki doskonałemu i wytrzymałemu obuwiu. Obuwie dobrze sprawdzi się również przy pracy rzemieślniczej, w budownictwie i logistyce. Kolekcję odzieży zaprojektowano do pracy na powierzchniach z cementu, w rurach kanalizacyjnych i innych miejscach, które są problematyczne dla obuwia. Buty mają bardzo trwałe nadlewki noska (wzmocnienie w części palców) powyżej palców, dzięki czemu są odpowiednie do pracy w pozycji klęczącej. Twarde powierzchnie mogą znacznie uszkadzać buty, które nie mają wzmocnienia, dlatego nadlewki noska istotnie przedłużają ich życie. Aby obuwie w kolekcji MASCOT® FOOTWEAR INDUSTRY było jeszcze bardziej stabilne, buty wyposażono w podeszwę wykonaną z połączenia poliuretanu i gumy, dzięki czemu są odporne na temperatury aż do 300 stopni. Oznacza to, że nie ryzykujesz uszkodzenia obuwia podczas pracy na bardzo gorących powierzchniach.

MASCOT® FOOTWEAR CARBON

MASCOT® FOOTWEAR CARBON to kolekcja obuwia dla wymagających pracowników. Dzięki swojej niskiej wadze, podnoskom z włókna węglowego i podeszwie EVA XL EXTRALIGHT® buty te zapewniają wygodę dzień po dniu. Materiał wierzchni obuwia jest wykonany w 50% z recyklingowanego poliestru. MASCOT® FOOTWEAR CARBON to wyposażone w wiele innowacyjnych funkcji buty i sandały ochronne o neutralnym wyglądzie. W ramach kolekcji można wybrać buty sznurowane, w 100% wolne od metali, jak również buty z systemem zapinania z BOA® Fit System, który zapewnia szybkie i bezpieczne wiązanie oraz sprawne dopasowanie buta do stopy.

Zobacz więcej na naszej stronie internetowej:
https://www.mascot.pl/pl/buty

www.mascot.pl

Nasz nowy salon mieści się pod adresem:
Showroom Poznań
Świętego Michała 62, piętro II, 61-005 Poznań
Tel. +48 511 859 647, +48 221 040 910, +48 513 758 508
www.mascot.pl/pl/showrooms
Serdecznie zapraszamy!

4.5/5 - (2 votes)

Data publikacji: 6 lutego, 2021

Autor:

4.5/5 - (2 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Jan
    poniedziałek, 8 lutego, 2021

    Buty robocze to istotny element wyposażenia. Sam korzystam z nich na co dzień i wiem jak są potrzebne. Kilkukrotnie zapobiegły bolesnym uderzeniom o wystające elementy. Dzisiaj takie obuwie robocze ma również ciekawy design, dzięki czemu można się w nim przemieszczać również po pracy . Kolekcja butów Mascot Footwear Industry podoba mi się bardzo i być może kiedyś uda mi się w nich pracować.

Podobne artykuły