Ubrania robocze

Uzupełnij swoją szafę – 6051 – spodnie Stretch z szelkami Snickers Workwear

Szwedzka marka Snickers Workwear posiada w swoim asortymencie blisko 40 modeli długich spodni roboczych w niemal 50 wersjach (nie licząc rodzajów odblaskowych oraz ochronnych). Od kwietnia w ofercie znajdą się również zupełnie nowe spodnie na szelkach. Wedle wielu pierwszych opinii – prawdopodobnie najwygodniejsze ogrodniczki na rynku!

Snickers Workwear

Do tej pory Snickers Workwear proponował użytkownikom dość oryginalną odmianę ogrodniczek będących połączeniem spodni do pasa z kamizelką narzędziową (modele DuraTwill 0212/0312 oraz Canvas+ 0214). Teraz dostępna będzie również bardziej tradycyjna wersja z wąskimi szelkami. To propozycja dla rzemieślników potrzebujących większej ochrony pleców, jak również opcja dla osób noszących na co dzień spodnie do pasa, którzy chcą mieć do wyboru o nieco innej funkcjonalności.

Spodnie Stretch

Ogrodniczki w dolnej partii bazują na kroju najbardziej popularnych spodni Stretch Snickers Workwear, uzupełnionej o lekko zabudowaną górną część z kieszenią na piersi. Wykonane są z elastycznej 2-kierunkowo mieszanki bawełny i poliestru, wykorzystującej najlepsze cechy obu materiałów, co zapewnia komfort użytkowania. Posiadają ergonomicznie rozmieszczone kieszenie, mocowanie na nóż, miejsce na telefon komórkowy. Kluczowe miejsca jak kolana, dolne krawędzie nogawek, czy kieszenie zewnętrzne wzmocnione są materiałem Cordura® odpornym na ścieranie.

Spodnie Snickers Workwear 6051 AllroundWork
Spodnie Snickers Workwear 6051 AllroundWork

model 6051 AllroundWork

Cechy szczególnie wyróżniające model 6051 AllroundWork od podobnych produktów dostępnych na rynku to:

  1. Optymalnie wyprofilowane nogawki ułatwiające poruszanie się, z elastycznym klinem w kroku eliminującym ryzyko rozerwania na tylnym szwie.
  2. System pozycjonowania nakolanników KneeGuard™ zgodny z normą ochrony kolan EN 14404 zapewniający optymalną ochronę rzepki.
  3. Czterokierunkowo rozciągliwe panele z tyłu ud, na plecach oraz na bokach ponadprzeciętnie zwiększające komfort noszenia.
  4. Elastyczne, odpinane szelki z wytrzymałymi klamrami.

Ogrodniczki mają regularny krój. Dostępne są łącznie w 30 rozmiarach standardowych, o 3 długościach nogawek. Występują w 3 kolorach: czarnym, granatowym oraz stalowym.

Więcej informacji o odzieży roboczej Snickers Workwear można znaleźć na stronie www.snickersworkwear.pl

4.7/5 - (3 votes)

Data publikacji: 14 sierpnia, 2023

Autor:

4.7/5 - (3 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły