Ubrania robocze

Kurtki zimowe MASCOT

Gdy nadchodzi mroźna pora zimowa, konieczne jest zaopatrzenie się w odpowiednie ubranie. Razem z zimą nadchodzą zmienne warunki pogodowe, dlatego też zimowe ubrania muszą wytrzymać zarówno mróz, jak i deszcz oraz wiatr.

Firma MASCOT oferuje szeroki asortyment funkcjonalnych i trwałych kurtek zimowych o wysokiej jakości. Zimowe kurtki MASCOT zapewniają najwyższą ochronę przed czynnikami atmosferycznymi. Duża część kurtek jest zatwierdzona pod kątem zgodności z normami EN 342 i EN 343. Nasze kurtki zimowe są dostępne w bardzo szerokiej gamie kolorów – znaleźć u nas można coś dla każdej branży. Jeśli w Twoim miejscu pracy istnieje potrzeba podwyższonej widzialności i bezpieczeństwa, możesz wybrać kurtkę zimową w kolorach fluorescencyjnych i o szeregu właściwości ochronnych.

Kurtka zimowa – MASCOT® ACCELERATE (nr kat. 18035-249-91010).

Zimowe kurtki marki MASCOT są dostępne w kilku różnych odmianach i wersjach materiałowych. Są wyposażone w praktyczne i przestronne kieszenie, doskonałe do przechowywania wszystkiego, co chcesz mieć pod ręką. Zimowe kurtki MASCOT są produkowane z materiałów o najlepszych właściwościach. Dlatego właśnie znajdziesz u nas kurtki, które są jednocześnie oddychające, wiatroszczelne i nieprzemakalne.
Szereg kurtek jest też produkowany z własnego materiału MASCOT – MASCOTEX®. Szwy w tych modelach są chronione taśmą, dzięki czemu kurtki są w 100% wodoszczelne. Kurtki zimowe MASCOT mają podszewki z najlepszych materiałów, zapewniających użytkownikowi ciepło i izolację termiczną. Do wyboru są zimowe kurtki z podszewką pikowaną, futrzaną i polarową. Nasze kurtki zimowe są również dostępne z podszewką CLIMASCOT®. To świetnie izolujący, oddychający i lekki materiał. Jeśli masz pracę wymagającą dużej aktywności w zimnym otoczeniu, możesz zdecydować się na kurtkę zimową właśnie z podszewką CLIMASCOT®. Dzięki temu będziesz na bieżąco pozbywać się nadmiaru ciepła, a co za tym idzie – unikniesz zawilgocenia i wyziębienia.

Zobacz wszystkie kurtki zimowe MASCOT: www.mascot.pl/pl/kurtki-zimowe

5/5 - (1 vote)

Data publikacji: 27 lutego, 2023

Autor:

5/5 - (1 vote)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły