Chemia budowlana

Gruntoemalia Śnieżka Dach System

Posiadanie solidnego dachu nad głową zapewnia komfort życia mieszkańców domu.

Dach jako ważny element budynku jest jednak narażony na stałe, destrukcyjne działanie wody, wilgoci, promieniowania UV oraz korozji. W uzyskaniu trwałej, skutecznej ochrony antykorozyjnej pomoże zastosowanie Śnieżki Na dach – produktu przeznaczonego do malowania nowych, a także poddanych renowacji, zewnętrznych powierzchni metalowych: ocynkowanych, stalowych i aluminiowych.

Śnieżka Na dach jest wysokiej jakości gruntoemalią poliwinylowo-akrylową. Nowa formuła produktu jest efektem intensywnych prac badawczo-rozwojowych i zapewnia doskonałą ochronę przed działaniem destrukcyjnie działających warunków atmosferycznych, uszkodzeniami mechanicznymi, wysoką elastyczność oraz trwałość powłoki. Wyrób zyskał także zmienioną paletę kolorystyczną, obejmującą 14 kolorów, a 8 z nich występuje w notacji RAL.

Produkt jest łatwy w zastosowaniu – szybko wysycha i charakteryzuje się bardzo dobrą przyczepnością do podłoża. Śnieżką Na dach pomalujemy zarówno powierzchnie dachowe, jak i rynny, ogrodzenia, parapety oraz inne metalowe elementy i konstrukcje użytkowane na zewnątrz budynku. Wyrób jest dostępny w nowych opakowaniach o pojemności: 750 ml, 5 l oraz 10 l, których design jest spójny z aktualnym systemem identyfikacji wizualnej marki Śnieżka.

Gruntoemalia wchodzi w skład kompleksowego systemu Śnieżka DACH SYSTEM, obejmującego cztery wyroby, które zapewniają skuteczne zabezpieczenie metalowych powierzchni. Śnieżka DACH SYSTEM gwarantuje kompatybilność produktów, komfort pracy, oszczędność czasu i kosztów inwestycji.

4.8/5 - (5 głosów)

Data publikacji: 5 czerwca, 2014

Autor:

4.8/5 - (5 głosów)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. kos
    środa, 4 września, 2019

    Według mnie zastosowanie Śnieżki jako ochronę dachu jest bardzo dobrym rozwiązaniem.Jeśli chcemy aby dach był dobrze zabezpieczony przed działaniami czynników atmosferycznych to warto jako ochronę zastosować Śnieżkę.

  2. Artur
    poniedziałek, 21 października, 2019

    Marka Śnieżka jest znana i ma dobre farby na ściany oraz specjalistyczne jak do kaloryferów czy na rdzę. Seria Dach System Śnieżki to głównie zastosowanie na zewnątrz, bardziej odporna na warunki atmosferyczna. Do wyboru jest sam grunt na dach lub grunt i farba w jednym. Cena i jakość produktu Śnieżki w porządku.

Podobne artykuły