Elektronarzędzia

Kompaktowy rozmiar – jeszcze więcej mocy Milwaukee dla dakarzy

W odpowiedzi na codzienne wyzwania dekarzy związane z pracą na wysokości, Milwaukee® stworzyło produkt maksymalnie poprawiający jakość pracy w takich warunkach. W czym tkwi sekret? To wysoka wydajność przy zmniejszonych do minimum gabarytach. Kompaktowa budowa nowych modeli oraz typowa dla marki gwarancja jakości i precyzji urządzenia to połączenie, które usprawni pracę każdego pracownika branży dekarskiej.

Elektronarzędzia Milwaukee® zostały wzbogacone o udoskonalone mechanizmy akumulatorowe z serii M18 FUEL™ , zapewniające wysoką wydajność sprzętu. Bezszczotkowy silnik POWERSTATE™ to kolejna aktualizacja sprzętu pozwalająca zmniejszyć jego rozmiary, nie tracąc na mocy urządzenia.
Optymalizacja systemu REDLINK PLUS™ usprawniła połączenia między narzędziem, akumulatorem i silnikiem.

M18 FDD2 WIERTARKO-WKRĘTARKA

Model FDD2 z serii M18 FUEL™ z momentem obrotowym 135 Nm zapewnia jeszcze wyższą wydajność sprzętu nawet podczas pracy przy dużym obciążeniu. Kompaktowa budowa urządzenia (175 mm długości) zapewnia skuteczność sprzętu nawet w najtrudniej dostępnych miejscach. Twórcy modelu zadbali również o nowy uchwyt wiertarski, umożliwiający większą siłę zacisku wiertła.

Model M18 FDD2 osiąga zdolność wiercenia w drewnie do 89 mm, w stali zaś do 16 mm. Dodatkowym ułatwieniem podczas pracy jest oświetlenie powierzchni roboczej z umieszczonej w urządzeniu diody LED. Zadbano również o wygodę użytkownika w przerwie od pracy z urządzeniem, zaopatrując model w metalowy uchwyt do paska, co umożliwia wygodne zawieszenie urządzenia.

Zakrętarka udarowa Milwaukee M18 FID2 1/4" HEX

Zakrętarka udarowa Milwaukee M18 FID2 1/4″ HEX

M18 FID2 ZAKRĘTARKA UDAROWA 1/4″ HEX

Zakrętarka udarowa Milwaukee® posiada wysoki moment obrotowy 226 Nm, częstotliwość udaru do 4300 ipm i prędkość bez obciążenia aż do 3600 rpm, co jest gwarancją jeszcze szybszej pracy. Ekstremalnie kompaktowy rozmiar urządzenia (117 mm długości) sprawia, że M18 FID2 to sprzęt idealny do prac w ciasnych przestrzeniach. Technologia DRIVE CONTROL™ pozwala użytkownikowi na zmianę prędkości i momentu obrotowego w celu zwiększenia różnorodności zastosowań sprzętu. Tryb 1 służy do precyzyjnej pracy. Tryb 2 pozwala uniknąć uszkodzeń materiału i elementów złącznych. Tryb 3 zapewnia maksymalną wydajność przy wykonywaniu najtrudniejszych prac. Z kolei tryb 4 gwarantuje optymalną równowagę między pracą precyzyjną a maksymalną wydajnością, automatycznie dostosowując prędkość, częstotliwość udaru i moment obrotowy.

Wiertarko-wkrętarka udarowa Milwaukee M18 FPD2

Wiertarko-wkrętarka udarowa Milwaukee M18 FPD2

M18 FPD2 WIERTARKO-WKRĘTARKA UDAROWA

Wiertarko-wkrętarka udarowa M18 FPD2 to kompaktowe rozwiązanie do pracy w najcięższych warunkach. Wysokowydajne urządzenie Milwaukee® (135 Nm momentu obrotowego) pozwala na wykonywanie wymagających zadań pod dużym obciążeniem. M18 FPD2 jest wszechstronne w pracy z różnymi materiałami. Maksymalna zdolność wiercenia w drewnie wynosi 89 mm, a w murze oraz stali – 18 mm. Wbudowana dioda LED pozwala na dodatkowe, precyzyjne oświetlenie powierzchni roboczej. Elastyczny system bateryjny zapewnia płynne działanie powyższych urządzeń ze wszystkimi akumulatorami M18™ Milwaukee®.

Więcej na https://pl.milwaukeetool.eu/
Zapraszamy do odwiedzenia profilu FB: http://facebook.com/milwaukeepl

4.8/5 - (44 votes)

Data publikacji: 21 lutego, 2019

Autor:

4.8/5 - (44 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Filip D.
    czwartek, 21 lutego, 2019

    Właśnie robię przegląd narzędzi do wiosennego remontu. I jak widzę ofertę f-my Milwaukee to aż oczy się śmieją. Kompaktowe wymiary, ergonomia, bezszczotkowy silnik POWERSTATE, ulepszony układ akumulatorowy z serii 18 FUEL zachęcają do nabycia. Na dziś skłonny jestem zaopatrzyć się w wiertarko-wkrętarkę M18 FDD2. Duża zdolność wiercenia w drewnie 89mm i stali 16mm, LED owe podświetlenie i zaczep do paska to dodatkowa zachęta.

  2. Rafał
    piątek, 22 lutego, 2019

    Milwaukee tworzy takie elektronarzędzia jakich potrzebujemy i tak powinno być. Odpowiedni silnik, akumulator, oświetlenie, uchwyt i waga składają się na funkcjonalność którą najczęściej oczekujemy. Producent Milwaukee to lider w zakresie elektronarzędzi bezprzewodowych, które są wytrzymałe i niezawodne.

Podobne artykuły