Ubrania robocze

MA-CE POLSKA Profesjonalna odzież dla dekarzy DIMEX

Firma MA-CE POLSKA specjalizuje się w ochronie bezpieczeństwa dekarzy podczas pracy na dachach. W naszej ofercie Klienci znajdą tylko produkty spełniające wymagania obwarowane odpowiednimi normami, a także dające maksymalny komfort w pracy na dachu.

MA-CE POLSKA jest wyłącznym dystrybutorem odzieży DIMEX w Polsce. W asortymencie fińskiego producenta znajdziecie Państwo spodnie, kurtki, kamizelki dla dekarzy, a także wiele akcesoriów. DIMEX to odzież gwarantująca komfort w pracy na każdą porę roku. Wszystkie produkty charakteryzują się starannością wykonania, nowoczesnym i praktycznym designem w połączeniu z atrakcyjnymi cenami zakupu. W składzie odzieży znajdują się tylko komponenty najwyższej światowej jakości, co przekłada się na komfort użytkowania i trwałość odzieży.

Dimex 055

Odzież dla dekarzy DIMEX – jakość bez kompromisów

Naszym celem jest promowanie idei bezpieczeństwa w branży dekarskiej przez zapewnienie naszym Klientom najlepszych produktów w zakresie technologii i komfortu, pełną ochronę przed niebezpieczeństwami występującymi podczas pracy na wysokościach. Zaopatrujemy naszych odbiorców kompleksowo. Gwarantujemy fachowe doradztwo w miejscu Twojej pracy. Spotkaj się z nami, poznaj naszą ofertę, wybierz produkt, ustal warunki współpracy przed zakupem podczas prezentacji. Dojeżdżamy z prezentacją oferty w wybrane przez Ciebie miejsce. Umów się na spotkanie już dzisiaj. Skorzystaj z promocyjnych warunków zakupu.

MA-CE POLSKA Profesjonalna odzież dla dekarzy DIMEX

Przed rozpoczęciem pracy zadbaj z nami o swoje bezpieczeństwo!

Dla czytelników DEKARZ&CIEŚLA mamy specjalne zniżki na cały asortyment produktów dekarskich z oferty naszej firmy. Napisz e-mail w tytule DEKARZ CIEŚLA, a otrzymasz promocyjne warunki zakupu. Promocja trwa od 14 lutego do 1 maja 2019.

kamizelka DIMEX 677
Kamizelka DIMEX 677
Spodnie DIMEX 676
Spodnie DIMEX 676

MA-CE POLSKA
ul. Klonowa 14, 74-100 Pniewo
tel. +48 782235342
biuro@macepolska.pl
www.odziez-robocza.com.pl

4.9/5 - (46 votes)

Data publikacji: 6 marca, 2019

Autor:

4.9/5 - (46 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 1. Bogdan
  środa, 6 marca, 2019

  Na odzieży roboczej i bezpieczeństwie nie ma co oszczędzać. Warto zadbać o odpowiednie ubrania robocze. Fajna oferta , teraz MA-CE Polska przyjeżdża do nas aby zaprezentować ofertę i możemy coś wybrać. Nie trzeba jechać do sklepu, przydatna opcja jeżeli mamy gdzieś daleko dobry sklep z odzieżą BHP.

 2. Andrzej
  środa, 6 marca, 2019

  W swojej pracy W Finlandi miałem do czynienia z marką dimex, bardzo dobra jakość jeżeli chodzi o spodnie.

 3. Rafał
  niedziela, 10 marca, 2019

  Szef w Niemczech ubierał nas w ciuchy robocze i były z tej firmy. Kładliśmy posadzki, więc rzeczy musialy być wygodne. Ja w swojej bluzie i spodniach pracowalem prawie 2 lata i odszedłem razem z ciuchami. Spodnie dostawalismy po 2 pary. Mam je do dzisiaj

 4. Andrzej
  poniedziałek, 20 stycznia, 2020

  klient

 5. Andrzej
  poniedziałek, 20 stycznia, 2020

  super ciuchy, czas oczekiwania tydzień, ceny niższe od konkurencji, a jakość super – dostawca dojechał do nas, zareklamował i kupiliśmy, czas oczekiwania trochę mógłby być szybszy, ale ten tydzień z hakiem szybko zleciał, więc problem chwilowy

 6. Global dachu
  wtorek, 26 kwietnia, 2022

  DIMEX workwear is good

Podobne artykuły