Ubrania robocze

MASCOT UNIQUE – Nowoczesna, dwukolorowa, wielofunkcyjna odzież robocza

MASCOT UNIQUE jest praktycznie marką odzieży samą w sobie. Kolekcja ta, to szeroki wybór produktów w kolorach, stylu i rozmiarze, którego potrzebujesz – niezależnie od gustu i wykonywanego zawodu.

Wybierając odzież roboczą z kolekcji MASCOT UNIQUE, nie potrzebujesz już niczego innego. Kolekcja obejmuje spodnie w trzech wariantach wagowych, w zależności od tego, czy poszukujesz lekkich tkanin, czy materiałów o dużej odporności na zużycie. Ponadto kompletny wybór górnych części odzieży zawiera wszystko, od koszulek po kurtki zimowe.

MASCOT UNIQUE Erding 15615-249, kurtka Termalna.<br /> MASCOT UNIQUE Erlangen 12179-203, spodnie z kieszeniami na kolanach.

MASCOT UNIQUE Erding 15615-249, kurtka Termalna.
MASCOT UNIQUE Erlangen 12179-203, spodnie z kieszeniami na kolanach.

Spodnie na każdą sytuację w pracy

Kolekcja MASCOT UNIQUE umożliwia wybór spodni z trzech różnych rodzajów tkanin. Każdy materiał został opracowany tak, aby wnieść coś charakterystycznego do konkretnego rodzaju pracy. Dlatego ważne jest, aby wybrać materiał na podstawie wykonywanych zadań, temperatury i pogody. MASCOT® Lemberg należą do najlżejszych spodni w kolekcji MASCOT UNIQUE. Mieszanka 50% bawełny i 50% poliestru sprawia, że spodnie są szczególnie wygodne dla skóry podczas noszenia, a poliester dodaje spodniom trwałości. Spodnie te, podobnie jak pozostałe z MASCOT UNIQUE zaprojektowano tak, aby podążały za wszystkimi twoimi ruchami. Wzmocnione materiałem CORDURA® kieszenie na nakolanniki są regulowane, a więc nakolanniki chronią kolana wtedy, gdy tego potrzebujesz.

MASCOT UNIQUE Lemberg 16079-230, spodnie z kieszeniami na kolanach.

MASCOT UNIQUE Lemberg 16079-230, spodnie z kieszeniami na kolanach.

Spodnie zaprojektowane specjalnie dla kobiet

Spodnie specjalnie zaprojektowane dla kobiet zostaną wprowadzone do kolekcji MASCOT UNIQUE w 2019 r. Spodnie będą dostępne w dwóch różnych wersjach: Diamond i Pearl. Te dwa różne kroje pozwolą dobrać spodnie, w zależności od kształtu ciała.

Idealna reklama

MASCOT UNIQUE to szeroki wybór produktów, które można łączyć tak, aby spełniły Twoje wymagania. Wybierz jedną z dziewięciu kombinacji kolorystycznych oraz z jedno i dwukolorowych wariacji. Odzież została ponadto zaprojektowana tak, aby zapewnić wystarczająco dużo miejsca na nadruk lub haft z nazwą Twojej firmy.

Dowiedz się więcej o MASCOT UNIQUE na stronie MASCOT: www.mascot.pl

4.9/5 - (37 votes)

Data publikacji: 10 czerwca, 2019

Autor:

4.9/5 - (37 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. stylista
    poniedziałek, 10 czerwca, 2019

    Odzież robocza, wbrew pozorom, odgrywa dużą rolę w wizerunku firmy wykonawczej. Inwestor z pewnością postrzega pozytywnie pracowników takiej firmy, jest to element profesjonalizmu. Ubrania firmy MASCOT wydają się być trwałe, wygodne, umożliwiające łatwe poruszanie się podczas wykonywania różnych prac. Praktyczne kieszenie pozwalają umieścić w nich potrzebne podręczne narzędzia.

  2. Adrian
    poniedziałek, 10 czerwca, 2019

    Odzież robocza musi być przede wszystkim do pracy czyli być wygodna i zawierać wiele kieszeni i innych udogodnień. Odpowiedni rodzaj odzieży w zależności od pracy i pogody oraz poziom bezpieczeństwa. Do tego dochodzi jeszcze kwestia wyglądu, różne warianty kolorystyczne. Producenci starają się spełnić oczekiwania robotników.

Podobne artykuły