Ubrania robocze

Narzędzia i akcesoria pod ręką! Kamizelka narzędziowa Snickers Workwear

Narzędzia i akcesoria pod ręką! Kamizelka narzędziowa od Snickers Workwear

Snickers Workwear oferuje wybór bezpiecznych i ergonomicznych systemów nośnych do narzędzi ręcznych, które można łatwo dostosować do wszelkich potrzeb. Do wyboru są ergonomiczne biodrowe pasy narzędziowe oraz innowacyjne kamizelki narzędziowe z wieloma praktycznymi rozwiązaniami.

Wszystko, co najważniejsze, dostępne natychmiast

Kamizelka narzędziowa 4250 AllroundWork Snickers Workwear daje łatwy i szybki dostęp do wszystkich niezbędnych narzędzi. Zachowując wszystkie inteligentne rozwiązania zastosowane we wcześniejszym modelu 4254, unowocześniona wersja wnosi szereg nowych, ergonomicznych funkcji – w tym usprawnioną wentylację, dzięki przewiewnemu siateczkowemu materiałowi.

Kamizelka narzędziowa Snickers Workwear

Pasy naramienne i pasek dla ergonomii noszenia

Pod względem ergonomicznym kamizelka narzędziowa nie różni się od plecaka. Zastosowane w niej szerokie pasy naramienne oraz regulowany pasek mają za zadanie maksymalnie odciążyć górną część korpusu. W pasach umieszczone zostały dodatkowo rzepy umożliwiające regulowanie wysokości noszenia kamizelki i tym samym uzyskanie optymalnego poziomu komfortu. Wygodę poruszania się zapewniają również elastyczne tylne taśmy umieszczone na wysokości łopatek.

Mnóstwo kieszeni

Kamizelka jest wykonana z mocnej i zarazem wysoce komfortowej tkaniny poliamidowo-bawełnianej wzmocnionej materiałem Cordura®. Ma przy tym wiele praktycznych kieszeni: np. na markery, gwoździe i narzędzia, dwie przednie kieszenie kaburowe z pętlami narzędziowymi, łatwo dostępne dwie tylne kieszenie kaburowe, kieszenie na piersi z mocowaniem na nóż oraz wyściełaną przegrodę na telefon komórkowy. Wszystko to z myślą o zapewnieniu fachowcom zawsze natychmiastowego dostępu do wszystkiego, co im niezbędne.

Praktyczna przez cały rok

Kamizelkę narzędziową można nosić na koszulce t-shirt, czy bluzie, ale również na kurtce. Regulacja jest możliwa dzięki pomocy zintegrowanego ekspandera z przodu kamizelki. Dodatkowy suwak, w który jest wyposażony pozwala na poszerzenie jej obwodu wokół korpusu i wygodne noszenie nawet na naprawdę grubej kurtce zimowej.

Więcej informacji o odzieży Snickers Workwear można znaleźć na stronie www.snickersworkwear.pl

4.8/5 - (5 głosów)

Data publikacji: 4 lipca, 2021

4.8/5 - (5 głosów)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. stylista
    poniedziałek, 5 lipca, 2021

    Często nie przywiązuje się wagi do odzieży ochronnej stosowanej przy pracach budowlanych koncentrując się na wyposażeniu narzędziowym. A jest to jednak istotna sprawa co nosi na sobie robotnik. Podstawowym zadaniem odzieży podczas wykonywania wszelkich prac jest ochrona człowieka przed doznaniem jakichkolwiek uszkodzeń. Poza tą funkcją ubranie powinno być niekrępujące swobody ruchów, chroniące przed zimnem, ciepłem i wiatrem, jak również winno mieć możliwość uporządkowanego przechowania podręcznych najniezbędniejszych narzędzi i przyrządów.

  2. Jan
    piątek, 16 lipca, 2021

    Bardzo podoba mi się ta propozycja. Do tej pory korzystałem ze spodni, które miały sporo kieszeni, zaczepów itd. Taka kamizelka jest dużo bardziej wygodna w użytkowaniu. Chętnie sobie taką sprawię.

Podobne artykuły