Chemia budowlana

Skuteczna ochrona drewna z impregnatem Jedynka

Nadchodząca wiosna skłania do tego, żeby już teraz zadbać o renowację ogrodowych mebli czy altanek. Pomocny będzie w tym preparat Jedynka® Impregnat do drewna z woskiem, który zapewnia ochronę i dekorację drewnianych elementów architektury ogrodowej. W trwającej promocji konsumenckiej, oferowany jest w opakowaniach zawierających 10 % produktu gratis.

Ogrodowe meble, altanki czy parkany wymagają szczególnego zabezpieczenia przed czynnikami atmosferycznymi, takimi jak: deszcz, słońce, wiatr, mróz, wysokie różnice temperatur, a także przed promieniowaniem UV. By pozostały w dobrej kondycji przez wiele lat, trzeba regularnie poddawać je renowacji, stosując odpowiednie preparaty.

Jedynka® Impregnat do drewna z woskiem to produkt przeznaczony do dekoracyjno-ochronnego malowania wszelkich powierzchni drewnianych i drewnopochodnych na zewnątrz pomieszczeń, takich jak: okna, drzwi, altany, ogrodzenia, drewniane fasady budynków oraz inne elementy stolarki budowlanej. Teraz kupując promocyjne opakowanie, otrzymamy o 10 % impregnatu więcej.

Skuteczność działania Jedynki® Impregnatu do drewna z woskiem gwarantuje system trzech aktywnych żywic: polisacharydowej (ułatwia wchłanianie impregnatu w strukturę drewna), alkidowej (tworzy szczelną powłokę, gwarantującą odporność na warunki zewnętrzne i środowiskowe) i oleju lnianego (penetruje drewno i „odpycha” wilgoć).

Jedynka® Impregnat do drewna z woskiem zapewnia również dekorację drewna – produkt zachowuje naturalny rysunek słojów, a dostępny jest w wersji bezbarwnej oraz 9 gotowych kolorach: biały, sosna, dąb, teak, mahoń, palisander, orzech, heban, zielony.

Jedynka® Impregnat do drewna z woskiem w promocyjnych opakowaniach (10 % gratis) będzie dostępny w sprzedaży od marca do wyczerpania zapasów.

JEDYNKA® IMPREGNAT DO DREWNA Z WOSKIEM
Stopień połysku ma
Kolorystyka bezbarwny + 9 gotowych kolorów
Wydajność do 18 m2/l
Czas schnięcia ok. 6 h
Opakowania promocyjne 0,99 l; 5,5 l; 11 l
Cena 179,05 zł/ 11* l (bezbarwny)
Gdzie kupić? http://www.farbyjedynka.pl/punkty-sprzedazy
4.8/5 - (13 votes)

Data publikacji: 20 stycznia, 2013

Autor:

4.8/5 - (13 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. iwkako2
    niedziela, 10 marca, 2019

    Właśnie szukam dobrego impregnatu do moich mebli ogrodowych.Na wiosnę będą wymagały konserwacji i odswiezenia.Chyba wybiorę tą Jedynkę,z artykułu wynika,ze jest dobra.

  2. Gratka
    wtorek, 27 sierpnia, 2019

    Jeśli ten impregnat jest skuteczny to myślę, że warto go stosować. Interesujące jest to, że występuje w szerokiej palecie kolorów, więc każdy znajdzie impregnat dla siebie.

Podobne artykuły