Ubrania robocze

Snickers Workwear – niezrównane spodnie robocze

Ponad 40 lat temu szwedzki elektryk Matti Viio miał dość niepraktycznej odzieży roboczej, która wówczas była dostępna na rynku, i zaprojektował swoje własne ubranie do pracy – tak narodził się Snickers Workwear. Od samego początku istnienia marki sztandarowymi produktami są bardzo cenione wśród rzemieślników spodnie robocze. Wszystkie użyte w nich rozwiązania są uzasadnione i mają praktyczne zastosowanie. Wynikają z wielu lat doświadczeń i oparte są na badaniach realnych potrzeb użytkowników – wysokiej klasy profesjonalistów.

Snickers Workwear – niezrównane spodnie robocze Snickers Workwear – niezrównane spodnie robocze

Wyjątkowo szeroki asortyment

Spodnie Snickers Workwear oferowane są w ponad 40 rodzajach – począwszy od modeli dla pracowników budowlanych i rzemieślników, poprzez wersje dla pracowników magazynów i kierowców, po spodnia piratki. Wykonywane są z materiałów, będących kombinacją włókien naturalnych i sztucznych, zapewniających optymalne właściwości użytkowe. Takie spodnie mają za zadanie znieść na budowie dużo więcej niż typowe spodnie robocze. Dostosowane do różnych warunków pogodowych zapewniają wysoki komfort noszenia latem lub zimą – są produkowane z bardzo lekkiej tkaniny CoolTwill (195 g/m2) lub bardzo grubego Denimu (420 g/m2). Zależnie od modelu wytrzymują pranie w temperaturze nawet do 70 stopni Celsjusza, co ułatwia usuwanie głębokich zabrudzeń. Bezdyskusyjnym atutem spodni Snickers Workwear jest to, iż dostępne są w 70 rozmiarach – od 76 cm do nawet 152 cm w pasie. Można je dopasować do pięciu typów sylwetek – od osób bardzo niskich do bardzo wysokich. Niektóre modele występują nawet w siedmiu kolorach. Tak szeroki wybór pozwala zaspokoić potrzeby fachowców z różnych grup zawodowych i o różnych potrzebach. Obecnie w asortymencie znajdują się klasyczne spodnie Snickers Workwear serii III oraz spodnie nowej generacji serii VI.

Nowatorskie rozwiązania

Spodnie Snickers Workwear słyną z innowacyjnych rozwiązań. Optymalne dopasowania do kształtu i ruchu nóg zapewniają profilowane nogawki, tak zwane Twisted Leg™, dzięki czemu wchodzenie na drabinę czy schody nie wymaga podciągania materiału u góry nogawek, a dodatkowe rozszerzenie w kroku, tak zwany Snickers Workwear Gusset™, rozkłada naprężenia materiału, ograniczając rozrywanie szwów. Ochrona kolan odpowiada europejskiej normie EN14404 dzięki systemowi pozycjonowania nakolanników KneeGuard™. Ich konstrukcja zawiera ponadto szereg innych przemyślanych szczegółów, między innymi ergonomiczne umiejscowienie kieszeni, mocowania na narzędzia ręczne, wzmocnienia z materiału Cordura® w narażonych na otarcia fragmentach spodni, a tym samym spodnie zapewniają wyjątkowy komfort i funkcjonalność, czynią pracę bardziej wygodną, wydajną i bezpieczniejszą, a przy tym gwarantują nowoczesny fason.

Profesjonalny wygląd

Szwedzki producent zachęca do zmiany sposobu myślenia o ubraniach roboczych. W spodniach roboczych fachowiec spędza w pracy średnio osiem godzin dziennie a 1800 rocznie! Dlatego warto wybrać taki model, który zapewni ponadprzeciętną trwałość, jakość, komfort i bezpieczeństwo, zadba o zdrowie użytkownika, jednocześnie będzie na tyle trwały, że jego wyższy koszt jednorazowy okaże się korzystniejszy niż kilkukrotny zakup tańszych odpowiedników. Spodnie i inne ubrania robocze podobnie jak profesjonalne elektronarzędzia czy samochód może stanowić wizytówkę firmy i być pierwszym sygnałem wysyłanym do potencjalnego klienta. Warto więc pomyśleć o podkreśleniu swojego profesjonalizmu, a spodnie Snickers Workwear niewątpliwie świetnie się do tego nadają.

Spodnie Snickers Workwear

 • Łatwo zapinany guzik umocowany na podwójnej warstwie materiału
 • Szerokie szlufki gwarantujące pewne mocowanie paska
 • Dodatkowe mocowanie na rzep do uchwytu na młotek
 • Opcjonalne worki kieszeniowe z praktycznymi przegródkami dla łatwiejszego rozłożenia narzędzi i akcesoriów
 • Kieszenie tylne rozsunięte na boki dla zapewnienia wygody podczas siedzenia
 • Funkcjonalna kieszeń cargo na nogawce m.in. z przedziałem na telefon i ołówek
 • Mocowanie na nóż razem z kieszenią na miarę składaną
 • System pozycjonowania nakolanników KneeGuard™ dla ochrony kolan (nakolanniki Snickers Workwear razem ze spodniami spełniają wymagania normy EN 14404)
 • Kieszenie umożliwiające wygodne wkładanie nakolanników od zewnątrz
 • Profilowane nogawki (Twisted Leg™) i wzmocnienie w kroku (Snickers Workwear Gusset™) dla optymalnej swobody ruchu
 • Wzmocnienia z materiału Cordura® na krawędziach nogawek, kolanach, kieszeniach i workach kieszeniowych
 • Ponad 100 dodatkowych przeszyć dla zwiększenia trwałości
 • Czytelne oznaczenia rozmiarów
 • Podwójne szwy dla ponadprzeciętnej wytrzymałości
 • Różne rodzaje materiałów dla zapewnienia pełnego komfortu pracy w różnych warunkach pogodowych

Więcej informacji o ubraniach roboczych na www.snickersworkwear.pl

5/5 - (19 votes)

Data publikacji: 27 lutego, 2016

Autor:

5/5 - (19 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 1. inka2
  sobota, 26 stycznia, 2019

  Te spodnie mają chyba same zalety. Są zaprojektowane przez osobę, która z nich korzysta, więc na pewno są bardzo praktyczne. Oczywiście takie spodnie muszą kosztować więcej niż zwykłe, ale i starczą na dłużej.

 2. Jan
  środa, 15 lipca, 2020

  Ponieważ sam przepracowałem kilka par spodni zakupionych w marketach budowlanych to mam już pewne doświadczenie i wiem co jest istotne. Odzież robocza f-my Snickers Workwear dedykowana właśnie do pracy spełnia te wymagania i warta jest większej kasy. Gdyż gwarantuje wygodę, ergonomię i bezpieczeństwo jak też długi czas użytkowania. Jak się policzy czas użytkowania i koszt zakupu to okaże się , że nie jest tak źle.

Podobne artykuły