Ubrania robocze

Spodnie Full Stretch Snickers Workwear – nowy poziom komfortu pracy

Snickers Workwear jest liderem w opracowywaniu innowacyjnej odzieży roboczej, która ma na celu sprostanie wymaganiom najbardziej wymagających profesjonalistów. Na rynku polskim marka rozpoznawalna jest szczególnie dzięki szerokiemu asortymentowi wysokiej jakości spodni roboczych, które podzielone są na kolekcje: AllroundWork – uniwersalne zastosowania; FlexiWork – prace wymagające wyjątkowej swobody ruchów; LiteWork – prace w warunkach wysokiej temperatury; Ruff Work – prace ciężkie; ProtecWork – prace specjalistyczne.

Snickers Workwear w ostatnich 2 latach wprowadził do swojego asortymentu, znakomicie przyjęte przez rynek, spodnie 6241/6341 AllroundWork. Modele zaprojektowane z wykorzystaniem przemyślanie umieszczonych paneli z 4-stronnie rozciągliwego materiału, o dopasowanym kroju, stały się dla wielu najwygodniejszym modelem spodni roboczych jakie nosili w pracy. Snickers Workwear nie poprzestał na tym i konsekwentnie rozwija program spodni elastycznych. Rozwinięciem koncepcji, dającej wyjątkowy poziom wygody przy zachowaniu nowoczesnego, przylegającego kroju, stały się dwa nowe, bardziej zaawansowane technologicznie modele: 6271 AllroundWork (z dodatkowymi workami kaburowymi) oraz 6371 AllroundWork (bez worków kaburowych).

Spodnie Full Stretch Snickers Workwear – nowy poziom komfortu pracy

Elastyczność na każdym centymetrze

W odróżnieniu od swoich poprzedników, obie wersje wykonane zostały z materiału będącego mieszanką poliamidu i elastanu, bez dodatku bawełny. W efekcie uzyskano trwałe spodnie o ponadprzeciętnej elastyczności. 4-stronna rozciągliwość cechuje każdy centymetr kwadratowy tkaniny. Pozwala to na poruszanie się z wyjątkową „dresową” swobodą w każdej pozycji roboczej, bez wrażenia skrępowania. Pełna funkcjonalność Spodnie zapewniają ten sam poziom funkcjonalności, co inne modele spodni Snickers Workwear. Certyfikowana ochrona kolan pozwala na optymalne dopasowanie położenia nakolanników. Profilowane nogawki ułatwiają ruchy nóg oraz ograniczają konieczność podciągania materiału spodni np. podczas klękania. Posiadają praktycznie rozmieszczone pojemne kieszenie, w tym z mocowaniem na nóż i identyfikator oraz na długie narzędzia, np. miary składane lub śrubokręty.

71 rozmiarów

Spodnie Snickers Workwear są znane ze swojej bardzo szerokiej tabeli rozmiarów. Produkowane są w 41 rozmiarach standardowych oraz kolejnych 30 niestandardowych, które mogą być uszyte na zamówienie specjalne za dodatkową opłatą. Pozwala to na optymalne dobranie produktów do swojej sylwetki.

Więcej informacji o odzieży Snickers Workwear można znaleźć na stronie www.snickersworkwear.pl

4.9/5 - (22 votes)

Data publikacji: 13 lutego, 2021

Autor:

4.9/5 - (22 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Jan
    wtorek, 16 lutego, 2021

    Spodnie robocze Snickers Workwear stają się powoli wzorcem dla innych. Właściwie dobrane spodnie zdecydowanie poprawiają komfort pracy, co przekłada się z kolei na szybkość pracy i jakość pracy. Sam chętnie skorzystałbym z nich najchętniej z linii Flexi Work.

Podobne artykuły