dekarska Strefa Turbo Mocy

dekarska Strefa Turbo Mocy
dekarska Strefa Turbo Mocy 

Polskie Stowarzyszenie Dekarzy serdecznie zaprasza wszystkich odwiedzających w dniach 12.02 – 15.02.2019  do dekarskiej Strefy Turbo Mocy na Hali 6, Międzynarodowe Targi Poznańskie, BUDMA 2019.

12.02 (wtorek), w godzinach 10:00 – 17:00 odbędą się otwarte szkolenia dekarskie z renomowanymi firmami z branży budowlanej. Każdy uczestnik szkolenia otrzyma certyfikat potwierdzający ukończenie danego panelu. Udział w szkoleniu jest darmowy dla wszystkich chętnych. Dodatkowo odbędą się pokazy sztuki dekarskiej w wykonaniu młodzieży szkolnej, pod okiem Mistrza dekarstwa Pana Jana Grycuka z województwa Podlaskiego.

13.02 (środa), w godzinach 10:00 – 17:00 – Dzień Otwartych zawodów dekarskich Turbo Dekarz. W zawodach może wystartować każdy dekarz, blacharz lub cieśla bez względu na wiek- nie ma żadnych ograniczeń!

Zawody Turbo to trzy równoległe linie startowe, 10 szybkich stanowisk z zadaniami, które poddadzą próbie podstawowe umiejętności dekarskie, sprawność, precyzję, szybkość, spostrzegawczość oraz umiejętność pracy w zespole. Rejestracja zawodników odbywać się będzie na stoisku Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy (nr.7) w godzinach od 09:00 – 11:00.

Zapraszamy do wspólnej zabawy w Strefie Turbo i udziału w konkursach przygotowanych przez Polskie Stowarzyszenie Dekarzy oraz firmy partnerskie.

 

14.02(czwartek) Odbędzie się Jubileuszowy Kongres Polskiego Stowarzyszenia w trakcie którego podsumujemy dotychczasowe osiągnięcia, przedstawimy plany na kolejne lata działania, nagrodzimy zwycięzców otwartych zawodów Turbo Dekarz oraz poznamy laureatów konkursu PSD „Dom na medal”.

Kongres PSD poprzedzi uroczysty pochód z orkiestrą dętą.

Rozpoczęcie pochodu-  godzina 12:00, Hala 6, Stoisko Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy.

Kongres Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy- godzina 13:00 , sala WTC, Hala 5.

dekarska Strefa Turbo Mocy

 

 

 

Data utworzenia: 29.01.2019


dekarska Strefa Turbo Mocy
5 (99.23%) 26 głos[ów]


Komentarze

  • Paweł napisał(a):

    Fajne wydarzenie, zwłaszcza turbo zawody i konkursy, uruchamia się rywalizacja i chęć zdobycia najlepszego miejsca. Takie imprezy też integrują, można poznać ciekawe osoby, specjalistów z branży. Mam nadzieje, że za rok też będzie takie wydarzenie.

  • kosa napisał(a):

    Dziękuję za zaproszenie i mogę zapewnić ,że z przyjemnością z niego skorzystam. Takie aktywne zabawy zawsze mi się podobają i chętnie wezmę czynny udział w Turbo zabawie.

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zobacz także