35 lat firmy Blachy Pruszyński

35 lat Blachy Pruszyński
35 lat Blachy Pruszyński 

Minęło już 35 lat odkąd firma Blachy Pruszyński rozpoczęła swoją działalność. Z niewielkiej firmy dotyczącej konwisarstwa powstało duże przedsiębiorstwo, które jest liderem na rynku metalowych pokryć dachowych i elewacyjnych. Mimo wzlotów i upadków przedsiębiorstwo prężnie działa na polskiej arenie budowlanej. Na ten sukces składa się pracowita i godna zaufania kadra pracownicza, jak również  partnerzy biznesowi, z którymi współpraca układa się znakomicie.

„Dzisiaj Grupa Pruszyński zatrudnia prawie 1500 osób. Tworzy ją ponad 20 podmiotów działających na terenie Polski, Czech, Ukrainy, Rumunii, Węgier, Niemiec oraz Litwy. Udało się nam zaistnieć na wymagających rynkach Europy Zachodniej. Rozwijamy też sprzedaż do tak odległych regionów, jak np. Ameryka czy Afryka. Jak więc widać, stajemy się marką globalną. Jednak to co jest dla nas najważniejsze w komunikacji biznesowej to nasze pochodzenie. Jesteśmy polskim przedsiębiorstwem i właśnie na naszej tożsamości opieramy swój rozwój” – mówi prezes spółki Krzysztof Pruszyński.

Poza działalnością gospodarczą firma angażuje się w sponsorowanie różnych dziedzin sportu m. in. Siatkówki, boksu czy MMA. Z przyjemnością również wspiera charytatywnie ośrodki pomocy społecznej oraz placówki szkolne. Odpowiedzialność społeczna to bardzo ważny element uczciwego biznesu, który powinien iść w parze wraz z odniesionym na rynku sukcesem.  


Data utworzenia: 18.06.2020


Komentarze

  • rbialon napisał(a):

    firma renomowana

  • Dekarz Blacharz napisał(a):

    Podziwiam tego Pana

  • Jan napisał(a):

    Firma Blachy Pruszyński znany gacz na rynku, który od wielu lat buduje swoją mocną pozycję. I rzeczywiście fakty to potwierdzają. Sporo moich znajomych skorzystało z ich oferty i do dziś sobie chwalą. Zatem gratulacje i oby tak dalej.

dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Podobne artykuły