Na rynku

8 powodów, dla których warto korzystać z merXu

1. Kompleksowe zaopatrzenie na merXu

Na merXu zaopatrzysz się we wszystko, czego potrzebujesz. Oferujemy już blisko 700 tys. ofert. Na merXu profesjonaliści kupią produkty, które spełnią ich jakościowe i cenowe wymagania. Narzędzia, elektrotechnikę, BHP, materiały budowlane i wiele innych.


2. Z merXu transport za darmo

8 powodów, dla których warto korzystać z merXu

Sprzedający na merXu oferują korzystne warunki cenowe dla zakupów hurtowych. Ale to nie koniec, merXu pokrywa koszty transportu zarówno dla transakcji krajowych, jak też transgranicznych. Sprawdź.
Robiąc zakupy na merXu – oszczędzasz.


3. Retro-bonus za regularne zakupy na merXu

8 powodów, dla których warto korzystać z merXu

Robiąc regularne zakupy na platformie otrzymasz od merXu zwrot gotówki do 10% swoich regularnych zakupów. Raz w miesiącu na podstawie wartości dokonanych przez Ciebie transakcji merXu obniży koszt Twoich zakupów. Sprawdź, czy Twoi dostawcy są już na platformie i kontynuuj zakupy u sprawdzonych partnerów. Zaproś swoich klientów do robienia zakupów na merXu.


4. Z merXu bezpieczniej

8 powodów, dla których warto korzystać z merXu

Na merXu działają tylko profesjonaliści. Każdy podmiot jest starannie weryfikowany przez nasz zespół. MerXu bezpłatnie udostępnia raporty na temat wiarygodności i rzetelności płatniczej danego podmiotu. Zawsze przed podjęciem ostatecznej decyzji możesz upewnić się, że Twój potencjalny partner biznesowy jest wiarygodny.


5. Negocjacje na merXu

8 powodów, dla których warto korzystać z merXu

Mimo że oferty cenowe na merXu są zawsze atrakcyjne, warto podjąć dodatkowe negocjacje z partnerami biznesowymi. Na platformie możesz rozmawiać z dostawcą bezpośrednio za pomocą komunikatora. Możesz pytać o szczegóły techniczne i ustalać dodatkowe warunki transakcji. Masz również możliwość prowadzenia swobodnych negocjacji biznesowych z zagranicznymi kontrahentami w Twoim ojczystym języku – merXu automatycznie przetłumaczy Twoje wiadomości.


6. Zapytania ofertowe na merXu

8 powodów, dla których warto korzystać z merXu

Jeśli nie znalazłeś produktu, na którym Ci zależy, to do swojej dyspozycji masz zapytania ofertowe. Opisz produkt, którego szukasz i Twoje zapytanie trafi za pośrednictwem zespołu merXu do zweryfikowanych dostawców, którzy przedstawią Ci ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb. W ten sposób zyskasz w merXu sojusznika, który pracuje nad efektywnością Twoich zakupów.


7. MerXu to nie tylko Polska

8 powodów, dla których warto korzystać z merXu

Na merXu znajdziesz nie tylko polskich dostawców. Są tu również przedsiębiorcy z Czech, Słowacji, Estonii oraz Litwy. Niedługo platforma będzie dostępna także w innych krajach naszego regionu. To właśnie czyni z merXu atrakcyjne miejsce zarówno dla kupujących, jak i sprzedających. Kupujący mają dostęp do szerokiej gamy oferowanych produktów, a sprzedający do rynków na których, do tej pory nie działali.


8. MerXu to zespół

MerXu to przede wszystkim ludzie tworzący profesjonalny zespół, który jest zawsze gotowy udzielić Ci wsparcia i pomocy. Zawodowe doświadczenia zdobyte w innych miejscach chcemy wykorzystać, aby zbudować serwis, który wykracza poza Twoje oczekiwania.

5/5 - (25 votes)

Data publikacji: 8 kwietnia, 2021

Autor:

5/5 - (25 votes)

Tagi:

Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Jan
    niedziela, 11 kwietnia, 2021

    Ciekawa platforma zakupowa z dostępnością produktów z różnych rynków. Okazuje się, iż trzon zespołu wywodzi się z serwisów takich jak np. Allegro co gwarantuje wysoki poziom obsługi. Od pewnego czasu platforma mocno się reklamuje stąd też nieco poznałem ich ofertę i wygląda ona całkiem nieźle.

  2. handlowiec
    wtorek, 13 kwietnia, 2021

    Handel internetowy, zwłaszcza teraz w okresie pandemii, coraz bardziej wypiera tradycyjną sprzedaż stacjonarną. Zaletą jest niewątpliwie atrakcyjniejsza cena towarów. Związane to jest przede wszystkim z ograniczeniem osobowym obsługi, a także warunkami lokalowymi, gdzie nie występują salony sprzedaży. Merx w zasadzie prowadzi sprzedaż hurtową, ale może on stanowić dobre źródło zaopatrzenia dla sprzedawców internetowych.

Podobne artykuły